Help for English

"From Where I'm Standing" by Schuyler Fisk

Komentáře k článku: "From Where I'm Standing" by Schuyler Fisk

 

Složité jméno :)

Dobrý den, mohla bych se zcela vážně zeptat, jak se vyslovuje její jméno -Schuyler Fisk? Chtěla jsem se o ní zmínit kamarádce, ale nějak mi to nešlo do úst :-( , za což se pochopitelně stydím :-) Děkuji mnohokrát :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 16 lety

Složité jméno :)

Dobrý den, mohla bych se zcela vážně zeptat, jak se vyslovuje její jméno -Schuyler Fisk? Chtěla jsem se o ní zmínit kamarádce, ale nějak mi to nešlo do úst :-( , za což se pochopitelně stydím :-) Děkuji mnohokrát :-)

Re: Složité jméno :)

vyslovuje se to jako SKY/skai/ -LER .

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 16 lety

Složité jméno :)

Dobrý den, mohla bych se zcela vážně zeptat, jak se vyslovuje její jméno -Schuyler Fisk? Chtěla jsem se o ní zmínit kamarádce, ale nějak mi to nešlo do úst :-( , za což se pochopitelně stydím :-) Děkuji mnohokrát :-)

Re: Složité jméno :)

Dobře, že se o Schuyler chcete zmínit přátelům.

Říkal jsem Schuyler, že bych tu mohl založit její český fanklub… a jestli nám sem někdy přijede koncertovat. K tomu se zatím nemá. I když má české předky.

super písnička i zpěvačka

výsledek testu nic moc, ale dojem z písně i textu úchvatný, díky :-D

Re: Re: Složité jméno :)

Vážně je to skvělá zpěvačka, líbí se mi její texty, její hlas i šmrnc písní :) Škoda, že se k nám nechystá. Zatím teda mám pro příznivce takový malý tip, jak si užít alespoň pár jejích písniček a to legálně – stačí si spustit její domací stránky (viz odkaz výše) a jako podklad tam hrají 4 její písničky :) Takže se klidně můžete věnovat jakékoliv jiné práci, jen mít spuštěné její stránky, a můžete poslouchat a poslouchat a poslouchat a … :)

hmm 40 % :? taky super song ;)

Návrh na vylepšení

Bylo by dobré kdyby ten váš přehrávač šel myší přetáhnout do libovolného místa, když se chcete vracet zpět v písni a kontrolovat výslovnost, tak se musí rolovat nahoru a dolu,protože přehravač už je schovanej, je to děs. Nebo by jste mohli vkládat přehravač ještě jednou do místa s překladem. Třeba vás napadne i jiné lepší řešení. Jinak stránky jsou skvělý, díky za ně.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.