Help for English

Listening: Radio Commercial 1

Komentáře k článku: Listening: Radio Commercial 1

 

Odkud to je

Pěkné, na první poslech skoro nemožné chytit. Druhý mnohem lepší (to je pravidlo, že ano?)

Odkud je to staženo? Kdyby náhodou někdo chtěl více takových …

Zajímavý přeslech se mi zdařil v tom místě, kde syn odpovídá mamince na její slova (skrývám před těmi, co zatím netestovali): „a není to pro tak malý děti“

Kdo se také tady, chytil, pochlubte se :) Byl jsem si svou odpovědí DOST :-D jistej 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomash vložený před 16 lety

Odkud to je

Pěkné, na první poslech skoro nemožné chytit. Druhý mnohem lepší (to je pravidlo, že ano?)

Odkud je to staženo? Kdyby náhodou někdo chtěl více takových …

Zajímavý přeslech se mi zdařil v tom místě, kde syn odpovídá mamince na její slova (skrývám před těmi, co zatím netestovali): „a není to pro tak malý děti“

Kdo se také tady, chytil, pochlubte se :) Byl jsem si svou odpovědí DOST :-D jistej 8-)

Re: Odkud to je

Nahrávala to firma RadioFilms. Odkaz na jejich stránky je přes grafický banner pod poslechem. Paul Kinney mi jich poslal asi 10 včetně přepisu, takže další se jistě brzy objeví. Na jeho stránkách to najdete taky, a myslím že i pro stažení, ale není tam ten přepis.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Odkud to je

Nahrávala to firma RadioFilms. Odkaz na jejich stránky je přes grafický banner pod poslechem. Paul Kinney mi jich poslal asi 10 včetně přepisu, takže další se jistě brzy objeví. Na jeho stránkách to najdete taky, a myslím že i pro stažení, ale není tam ten přepis.

Re: Re: Odkud to je

Jo, díky, jsem byl slepý … jaksi bannery moje antireklamní oko normálně přeskakuje:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomash vložený před 16 lety

Re: Re: Odkud to je

Jo, díky, jsem byl slepý … jaksi bannery moje antireklamní oko normálně přeskakuje:)

Re: Re: Re: Odkud to je

Když je u nás nějaký banner, většinou to není reklama v tom pravém slova smyslu, ale spíše např. na web autora písně, nahrávky, odkaz na naši vlastní soutěž apod.

Reklamy nemáme rádi a proto na našem webu nejsou. Tedy krom informace o sponzorovi v záhlaví a tu a tam u sponzora soutěže.

100 %. :-)

Duck. :-D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví bara
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomash vložený před 16 lety

Odkud to je

Pěkné, na první poslech skoro nemožné chytit. Druhý mnohem lepší (to je pravidlo, že ano?)

Odkud je to staženo? Kdyby náhodou někdo chtěl více takových …

Zajímavý přeslech se mi zdařil v tom místě, kde syn odpovídá mamince na její slova (skrývám před těmi, co zatím netestovali): „a není to pro tak malý děti“

Kdo se také tady, chytil, pochlubte se :) Byl jsem si svou odpovědí DOST :-D jistej 8-)

Re: Odkud to je

já jsem udělala úplně stejnou chybu, ale pak jsem si to tady přečtla, tak jsem si to opravila:) Ale na intermediate se mi to zdálo docela těžký…

Re: Re: Odkud to je

Ano, nahrávka rozhodně není až tak lehká, ale myslím, že ty otázky zase jsou poměrně jasné a málo záludné. :-) V UPPER-INTER bych dal asi vypečenější otázky.

Re: Re: chyba?

Jojo, jasné eight. Ale já zpravidla slyším to co chci slyšet. ;)

100% jen po jednom poslechu…jsem na sebe pyšná :-D

Re: chyba?

Abych se přiznal, tak i já slyšel „eight, mom“. Proste ne a ne zaslechnout tu sykavku u „Thanks“ :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Czernovski vložený před 16 lety

Re: chyba?

Abych se přiznal, tak i já slyšel „eight, mom“. Proste ne a ne zaslechnout tu sykavku u „Thanks“ :)

Re: Re: chyba?

Ta sykavka tam právě je. Tak zvláštně se pojí s tím následujícím M, ale je tam slyšet. Zkuste sluchátka. S těmi je všemu daleko lépe rozumět.

:)

mne sa tam zdalo ze ten chlapec opravil mamku ked povedala ze to nie je praca pre pet rocneho chlapca a on povedal ze osem nie?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tibi vložený před 16 lety
:)

mne sa tam zdalo ze ten chlapec opravil mamku ked povedala ze to nie je praca pre pet rocneho chlapca a on povedal ze osem nie?

Re: :)

Ne, ten chlapec jí děkoval, že mu pomohla vylézt z toho potrubí.

Je to moc rychlé. Po 15. poslechu 60%. :-D

Re: chyba?

taky tam slyším „eight“, ale přece by si matka nespletla věk svého syna?! ;-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.