Help for English

Místní předložky #1 - poslech, procvičování

Komentáře k článku: Místní předložky #1 - poslech, procvičování

děkuju děkuju děkuju
chodím na kurz, ale tady to nemá fakt chybu, můžu si dopilovat všechno co nepochopím v hodinách. Ještě jednou velký dík panu Vítovi :-D :-D :-D :-D :-D

otázečka (nejen) pro p. Víta

můžete mi prosím vysvětlit:

u dalšího procvičování jsem hned u prvního obrázku narazila na problém. Otázka je: Where's the ball? A já odpověděla: There is the ball next to the bed. Následně jsem zjistila, že je to špatně. Soukromá učitelka mě učila, že když někde něco je nebo existuje, začínáme větou There is/are.

Leda, že by odpověď na nějakou otázku začínala prostě (v tomto případě): The ball is next to the bed.

Nebo jak je to?

Vynikajuci test a lahucky, len tie ponozky ma potrapili. Ale ked sa mam vyjadrit k tej anglictine, tak to je nieco fantasticke, ako je to tu vsetko krasne a podrobne vysvetlene. Ste super!!!!! Thanks a lot!!! :-)

Re: otázečka (nejen) pro p. Víta

Myslím,ze když je v otázce Kde?,tak se prostě nepoužívá there is/are ale jen is/are…Tady se otázka ptá na to,kde je míč,ne co je na posteli.Takže Where is the ball? a odpověď The ball is next to the bed. a nebo Is there a ball there?(Je tam nějaký míč?)Yes,there is a ball next to the bed.(Ano,vedle postele je nějaký míč.)Snad jsem to pochopil správně.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od garri vložený před 7 lety

Re: otázečka (nejen) pro p. Víta

Myslím,ze když je v otázce Kde?,tak se prostě nepoužívá there is/are ale jen is/are…Tady se otázka ptá na to,kde je míč,ne co je na posteli.Takže Where is the ball? a odpověď The ball is next to the bed. a nebo Is there a ball there?(Je tam nějaký míč?)Yes,there is a ball next to the bed.(Ano,vedle postele je nějaký míč.)Snad jsem to pochopil správně.

Re: Re: otázečka (nejen) pro p. Víta

omlouvam se,melo tam byt vedle postele…

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.