Help for English

Major, Minor and Core classes

Komentáře k článku: Major, Minor and Core classes

 

upřímně řečeno, já bych nějaké vysvětlivky taky uvítala :-) A taky by mně zajímalo, proč je ve čtvrtém odstavci (třetí řádek odspodu)…which my schools DOESN´T offer.

Thanks for your articles. I like reading them and I think they are very useful.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od LENKA vložený před 16 lety

upřímně řečeno, já bych nějaké vysvětlivky taky uvítala :-) A taky by mně zajímalo, proč je ve čtvrtém odstavci (třetí řádek odspodu)…which my schools DOESN´T offer.

Re:

asi překlep… opravím.

Anata no nihon no kenshu-ryoko wa ganbatte kudasai! :-)

Re:

どもうありがとうございます!

Překlep?

Poslední věta ve 3. odstavci: „Basically, core classes eat your life four two years …“. Nemá tam být „for“ místo „four“? Takhle je to poněkud matoucí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr_B vložený před 16 lety

Překlep?

Poslední věta ve 3. odstavci: „Basically, core classes eat your life four two years …“. Nemá tam být „for“ místo „four“? Takhle je to poněkud matoucí.

Re: Překlep?

Ano, malý překlep. Opravím.

Také bych uvítala překlad, nebo spíš aby některá slovíčka byla ve slovníku, to by mi k pochopení stačilo. Takhle když na ně kliknu a nic a můj slovník taky neporadí, nevím, o čem čtu, když to ani z kontextu nepoberu. :-(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.