Help for English

Language words #2 (test)

Komentáře k článku: Language words 2 (test)

 

heh, jestli jsem měl v prvním článku 100% protože jsem to fakt věděl tak teď mám 100% ale asi 3krát sem tipoval :oops: :-D
jen bych se chtěl zeptat, jaký je rozdíl mezi „inverted commas“ a „quotation marks“?Díky

taky jsem 3krát tipovala (špatně) :oops:
no co 70% je taky dobrý (ale ta 100 v prvním testu byla lepší… :-) )

slovíčka z učebnic

Už delší dobu jsem chtěla navrhnout do vašeho slovníčku přidat slovíčka, která nás provázejí anglickými učebnicemi.Máte tu slovíčka z učebnic, ale je tu trochu míchanice. Dala bych přednost ucelenému souboru- pouze názvosloví – pomohlo by to i těm, kteří luští zadání v anglických učebnicích bez překladu. Myslím tím pouze -určení základních slovních druhů, běžné věci v těchto učebnicích a věřte, že vím, o čem mluvím,.

No u 7 jsem docela váhal.

Chybka?

Myslím, že u 6 je malý typo:

In Spanish and French each noun is either masculine OF feminine.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Přemet vložený před 16 lety

Chybka?

Myslím, že u 6 je malý typo:

In Spanish and French each noun is either masculine OF feminine.

Re: Chybka?

Jistě, opravím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

slovíčka z učebnic

Už delší dobu jsem chtěla navrhnout do vašeho slovníčku přidat slovíčka, která nás provázejí anglickými učebnicemi.Máte tu slovíčka z učebnic, ale je tu trochu míchanice. Dala bych přednost ucelenému souboru- pouze názvosloví – pomohlo by to i těm, kteří luští zadání v anglických učebnicích bez překladu. Myslím tím pouze -určení základních slovních druhů, běžné věci v těchto učebnicích a věřte, že vím, o čem mluvím,.

Re: slovíčka z učebnic

Ano ano, takové přehledy už nějaký čas plánuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 16 lety

heh, jestli jsem měl v prvním článku 100% protože jsem to fakt věděl tak teď mám 100% ale asi 3krát sem tipoval :oops: :-D
jen bych se chtěl zeptat, jaký je rozdíl mezi „inverted commas“ a „quotation marks“?Díky

Re:

žádný, jsou to synonyma.

90%

Ještě chybka: Předm>>š
u 3, vysvetlivka k objects

pekny den :-)

Re: Re: slovíčka z učebnic

Já také a že jsem si takový slovníček utvořila na Languabe Lab a je to dobré pro procvičování. Většina těchto slůvek je ve Vaší databázi, což mne těší. Jen se mi nic neobjevilo u slova singular, což mě překvapilo,un­countable,pas­sive,adverbial na další jsem asi zatím nepřišla. Vzhledem k tomu, že se učím z anglických učebnic, je to pro mne důležité.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.