Help for English

Obecný test (pre-intermediate) #3

Komentáře k článku: Obecný test (pre-intermediate) 3

 

Re:

Je tam špatný slovosled. Ale to je jistě ve vysvětlení taky napsáno.

Re: Re: 2. otázka. Borrow-lend

Tak trochu pro starší, kteří pamatují tenistu Ivana Lendla. Ivan je bohatý, tedy může půjčovat – lend.

Jee, to byl ale pekny test.. ale spis jsem psala podle toho, jak to slysim, nez ze bych nejak moc premyslela nad pravidly..

supr test, ale mam jenom 40%. No další důkaz že i přes dokončení učebnice pre-intermediate nejsem na této úrovni…

uf

silno sa musim snazit 8-)

Dobrý test! :-)

Re: Re: Re: 2. otázka. Borrow-lend

Doporučuji pustit si Film, TMAVOMODRÝ SVĚT. Nikdy Lend a borow pak už nezapomenete, a ještě se naučíte výslovnost ;-)

85 %…celkom fajn

Len 95% pretože „rada“ mi stále robí problém.

Re: Re: Re: Re:

Ve kterém slovníku???

Pořád mě tyto testy baví a ráda se k nim vracím. Sem tam udělám pár chyb, a zase vím, na co dát pozor. Člověk hned tak nezpychne. :-D

Re:

Někteří lidi mě často dokážou naštvat, nechci být sprostý :D ,ale 90% ti přijde málo? (18 dobře a 2 špatně), já měl taky 90%, někteří ale potřebujou být dokonalí a navíc ještě štvát ostatní v diskuzích :D

100%

Já spadnu. Konečně mám stovku – i když zatím s tahákem – kontrolovala jsem se dvakrát ve slovníku. Ale i tak mám velkou radost, že se mi ta „pomalost a opatrnost“ vyplatila.
Stále nedokážu vyjádřit pocity vděčnosti…Markovi, protože kdykoliv si v testech nejsem jistá, „nutí“ mě se zamyslet nad každou možností, a tím si ujasňuji, co je špatně, co dobře a proč. DÍÍÍKY moc.

Výsledek

80 % :-) A mohlo být víc, jednu odpověď jsem zapomněla označit..

achjo jen 50% :-( mám pocit, že čím déle se učím tu ajinu tím mám v hlavě větší guláš a zapomínám už i základy:( začínám být zoufalá

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.