Help for English

Samhain (Halloween)

Komentáře k článku: Samhain (Halloween)

Re:

Je to v pořádku, ALL SOULS' DAY se slaví 2. listopadu, ALL SAINTS' DAY se slaví 1. listopadu.

dotaz

Chci se zeptat myslí se to pouze o haloweenu? nebo tak jako u nás např:přeběhla černá(bílá kočka) budou mít neštěstí :oops: :?:

0% :D

chybí mi vyhodnocení

nezobrazila se mi oprava mých chyb, takže neznám správné odpovědi :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Srna vložený před 9 lety

chybí mi vyhodnocení

nezobrazila se mi oprava mých chyb, takže neznám správné odpovědi :?:

Re: chybí mi vyhodnocení

na podruhý už jo, asi je to prohlížečem

S/Z

Parádní článek, moc pěkně jsem si početl :-) Ale když dvakrát kliknu na slovíčko „dusk“ – soumrak, (z)tmívání ( nemá být (s)tmívání ?)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Noway vložený před 9 lety

S/Z

Parádní článek, moc pěkně jsem si početl :-) Ale když dvakrát kliknu na slovíčko „dusk“ – soumrak, (z)tmívání ( nemá být (s)tmívání ?)

Re: S/Z

jistě, opraveno. Díky.

odpovědi

Nezobrazují se my tam správné odpovědi – vždy jenom pomlčka. Dopadla jsem hrozně tak bych alespoň ráda věděla, jak to má být správně.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Žakysek vložený před 8 lety

odpovědi

Nezobrazují se my tam správné odpovědi – vždy jenom pomlčka. Dopadla jsem hrozně tak bych alespoň ráda věděla, jak to má být správně.

Re: odpovědi

V jakém prohlížeči? Mělo by to fungovat správně. Mně to jde.

Re: Re: odpovědi

Internet explorer

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.