Help for English

Soutěž o program Smart Tests (výsledky)

Komentáře k článku: Soutěž o program Smart Tests (výsledky)

 

:oops:

To je ale pěkná soutěž

na někeré věci bych nenarazila, protože mi stačí, že mám Váš web mezi oblíbenými.Ne­pochybuji o tom, že jste jednička. Těším se, že třeba vyhraju a software budu moci darovat studentce, která to ocení.(Více zatím neprozradím). A také oceňuji, že po té dlouhé sérii , kdy se odpovídalo anglicky a já hledala v angl. webech si trochu odpočinu a -ejhle- otázečka se mi ukáže jakoby nic a já ji jen přepíšu. Miluju tyhle soutěže na každý den jedna otázka. Je to napínavé a já se těším na každé dobré ráno. (nebo půlnoc :-D )

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

To je ale pěkná soutěž

na někeré věci bych nenarazila, protože mi stačí, že mám Váš web mezi oblíbenými.Ne­pochybuji o tom, že jste jednička. Těším se, že třeba vyhraju a software budu moci darovat studentce, která to ocení.(Více zatím neprozradím). A také oceňuji, že po té dlouhé sérii , kdy se odpovídalo anglicky a já hledala v angl. webech si trochu odpočinu a -ejhle- otázečka se mi ukáže jakoby nic a já ji jen přepíšu. Miluju tyhle soutěže na každý den jedna otázka. Je to napínavé a já se těším na každé dobré ráno. (nebo půlnoc :-D )

Re: To je ale pěkná soutěž

Teda pokud nemám noční a všechno neprošvihnu.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat – mám při vyhledávání počítat i sponzorované odkazy? Děkuji!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 15 lety

Dobrý den, chtěla bych se zeptat – mám při vyhledávání počítat i sponzorované odkazy? Děkuji!

Re:

Ne, sponzorované samozřejmě nepočítejte.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Ne, sponzorované samozřejmě nepočítejte.

Re: Re:

Co jsou to spozorované odkazy, to nechápu, tak nakonec to budu mít špatně? Já beru hlavní stránku a hlavní nabídku. (Ne v tom žlutém). No počítač není můj kamarád. Tak to risknu podle mojí intuice, a kdyby náhodou, tak se aspoň poučím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re: Re:

Co jsou to spozorované odkazy, to nechápu, tak nakonec to budu mít špatně? Já beru hlavní stránku a hlavní nabídku. (Ne v tom žlutém). No počítač není můj kamarád. Tak to risknu podle mojí intuice, a kdyby náhodou, tak se aspoň poučím.

Re: Re: Re:

No, na prvních místech většinou bývají nějaké ty reklamy, placené inzeráty, nejsou to normální odkazy, které google najde, jsou zapsané jinak. Prostě berte ty normální odkazy.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

No, na prvních místech většinou bývají nějaké ty reklamy, placené inzeráty, nejsou to normální odkazy, které google najde, jsou zapsané jinak. Prostě berte ty normální odkazy.

Re: Re: Re: Re:

Mě se po zadání do vyhledavače každý den zobrazí jiné pořadí:-( tak to opravdu netuším, jak mam pak vybrat správnou odpověď:-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

No, na prvních místech většinou bývají nějaké ty reklamy, placené inzeráty, nejsou to normální odkazy, které google najde, jsou zapsané jinak. Prostě berte ty normální odkazy.

Re: Re: Re: Re:

V takových případech není JEDNA správná odpověď.

Dobrý deň!Čo sa myslí tými súčasťami napr. smart test al. language lab?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ficko vložený před 15 lety

Dobrý deň!Čo sa myslí tými súčasťami napr. smart test al. language lab?

Re:

Ani Smart Tests ani Language Lab nejsou součástmi stránek Help for English. Součásti stránek jsou na adrese www.helpforenglish.cz. Cokoliv je jinde, není to součást.

Já úplně prošvihl, že ta soutěž už začala, a to jsem se na ni tak těšil :oops:

Tak tuhle soutěž jsem zaregistrovala příliš pozdě. Stále jsem čekala na nějaký ten „banner“ … musím se příště lépe dívat i mezi nové příspěvky. Všem přeji hodně štěstí :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 15 lety

Tak tuhle soutěž jsem zaregistrovala příliš pozdě. Stále jsem čekala na nějaký ten „banner“ … musím se příště lépe dívat i mezi nové příspěvky. Všem přeji hodně štěstí :)

Re:

Nechtěl jsem tu hlavní stránku přebannerovat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Nechtěl jsem tu hlavní stránku přebannerovat.

Re: Re:

jj, to souhlasím a je to pochopitelné. Ten Vánoční je moc pěkný, už jsem si stačila projít všechny koledy a pár článků :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.