Help for English

BUSINESS ENGLISH - Introduction

Komentáře k článku: BUSINESS ENGLISH - Introduction

 

Vypadá to velmi dobře, I'll keep my fingers crossed

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr vložený před 15 lety

Vypadá to velmi dobře, I'll keep my fingers crossed

Re:

Dík :-)

snakedead

that will be very helpfull for me and maybe for everyone and this page helpforenglish is very good.i learn only alone and i found this page 3 weeks ago.sorry about my english.thank for peoples that prepare this everthing.peter from slovakia..

That´s absolutely amazing!

:-)

Skvělé

Skvělý nápad. Konečně taky vím, co to přesně je obchodní angličtina. Já si totiž myslel, že to je jenom něco pro managery, nebo tak a tak se o to nezajímal. :oops:

Prima nápad

Moc děkuji. Tahle problematika mi na helpforenglish chyběla, už se moc těším na pokračování :-) . Určitě to bude velice užitečné pro spoustu studentů a lidí, kteří předpokládají, že budou angličtinu používat v práci. Hlavně nejrůznější obraty, slovní spojení, slovíčka a typické chování angličanů a američanů při obchodním jednání se bude hodit :-) .

Obdiv

Ocenuji, Romane Tvou odvahu se pustit do nelehkého terénu obchodní angličtiny! Výzva je to o to větší, že místo prostředí osobního kontaktu zadáváš lekce do virtuálního světa… Přeji Tvému projektu zdar, ať se vydaří!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 15 lety

Skvělé

Skvělý nápad. Konečně taky vím, co to přesně je obchodní angličtina. Já si totiž myslel, že to je jenom něco pro managery, nebo tak a tak se o to nezajímal. :oops:

Re: Skvělé

A Ty snad nechceš být „úspěšný manager“ :-D

Nic ve zlém…

Skvělý nápad!!! I já držím palce Vaší práci a jsem moc zvědavá zda konečně pochopím některá spojení a obraty, kterým jsem dost dobře nerozuměla :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomash vložený před 15 lety

Obdiv

Ocenuji, Romane Tvou odvahu se pustit do nelehkého terénu obchodní angličtiny! Výzva je to o to větší, že místo prostředí osobního kontaktu zadáváš lekce do virtuálního světa… Přeji Tvému projektu zdar, ať se vydaří!

Re: Obdiv

Děkuji. Je to taky běh na dlouhou trať a jsem si vědom, že to je téma nelehké. Budu se snažit dávat tomu vždy maximum a doufám, že to studenti ocení :-)

fakt bezva věc tohle,určitě to tady využije hodně lidí.Dík Romane :-)

Moc děkuji za nový kurz. Už jsem si několikrát říkala, že mi toto „zaměření“ angličtiny na vašich-našich stránkách chybí. Velice se mi bude hodit :)

JOJOJO

Tak verim ze toto potesilo nie len mna ale aj dalsich pretoze na nieco taketo som cakal uz dlho a ked som si dnes otvoril stranky ako zvycajne a uvidel som ikonui na hlavnej stranke tak ma to strasne potesilo.....VELMI PEKNE DAKUJEM este raz a drzim palce nech to vydrtzi co najdlhsie…Vel­ka vdaka

Takovou iniciativu obdivuji. Moc díky, všichni se už těšíme :-)

Vánoce pokračují

Ano, je to tak. To je nejlepší dárek co jsem mohl na těchto stránkách dostat :-) .

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.