Help for English

BUSINESS 02: Job Advert (test B)

Komentáře k článku: BUSINESS 02: Job Advert (test B)

45 %

krása :-D ten včera byl trošku lehčí 8-) ale na to že sem si ten článek přečetl jen jednou to jde :-)

To je po ránu zase překlepů. Celkem dva z nepozornosti :D Dále: Nevěděl jsem, že extensive je derivation od extend. Job terms místo job term, a prohodil jsem, lnelogicky application a CV :) a commissions mám v množném čísle :--)

Tak po ranu docela prijemne probuzeni, 95% :) Ale to extensive byl opravdu chytak, prsknul jsem tam EXTENDED. Kazdopadne diky za skvelou ranni rozcvicku :)

Skvělý. 100 %. Ale dalo mi to práci. Teším se už na 3.lekci.
Skvělá práce. Jako pracovník zahraničního obchodu to plně využiji:)

mohlo by eventuelne byt joint manufacturing company? :?8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 11 lety

mohlo by eventuelne byt joint manufacturing company? :?8-)

Re:

No jo, to by šlo :-) Ale pak by nám chybělo join :-)

Re:

Tak to jsem dopadl. Když si tu tak čtu tvoje chyby, tak vidím, že jsou velmi podobné a já jsem tomu dal ještě korunu, když jsem dal VACATIONS v množném čísle. Přitom, když jsem to vyplňoval, tak jsem z toho měl takový dobrý pocit, jak je to jednoduché, ale když se to pak rozsvítilo červeně … škoda mluvit … na závěr dnešního dne je 60% velké zklamání. Každopádně díky za test.

Re:

No, alespoň nová zkušenost do WORD FORMATION, že slovíčko EXTENDED také existuje, ale znamená „rozšířený, prodloužený“, nikoliv „rozsáhlý, obrovský“ – EXTENSIVE.

55%… :oops:

:? nnoo to už bylo o poznání horší…opět jsem zjistila, kolik jsem toho zapomněla…65%
ale líbí se mi, že testíky jsou různých druhů :-)

No teeeda, 70%, ale docela fuška :shock:

55% musim se jit uklidnit

a pustit si nejakej doplnovaci song ze sekce zabava – I'am looking farward to finding back my inner calm very much now.

Jenom jsem se chtěl zeptat, co je to ten příspěvek na vzdělání? A proč se odesílá společně s CV? Děkuji za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od CyberHolub vložený před 6 lety

Jenom jsem se chtěl zeptat, co je to ten příspěvek na vzdělání? A proč se odesílá společně s CV? Děkuji za odpověď.

Koukám, že se nám tu po přechodu na nový systém přehodily řádky a slovíčka, takže některé části nedávají smysl (ono je tam toho víc).

Díky moc za upozornění, test jsem opravil.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.