Help for English

Question Time with Jan Krist

Komentáře k článku: Question Time with Jan Krist

 

super

No teeda, to je paradni! :)

Zvuk

Urcite prinos,ale proc tu neni nahravka toho rozhovoru?Pro muj listening tolik potrebna…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mansterman vložený před 15 lety

Zvuk

Urcite prinos,ale proc tu neni nahravka toho rozhovoru?Pro muj listening tolik potrebna…

Re: Zvuk

Protože si Jan zvolila způsob rozhovoru pouze textovou formou. Rozhovor formou nahrávky by byl daleko náročnější pro obě strany.

zpěvačka

A já si až do přečtení úvodu tohoto článku myslel, že Jan Krist je zpěvák :-).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 15 lety

zpěvačka

A já si až do přečtení úvodu tohoto článku myslel, že Jan Krist je zpěvák :-).

Re: zpěvačka

:-)

Re: super

zpěvačka
A já si až do přečtení úvodu tohoto článku myslel, že Jan Krist je zpěvák .

Profesionalita a skvělá práce

Vaše stránky navštěvuji minimálně dva roky a musím říct, že to je skutečně velkolepá práce na profesionální úrovni. Velice si toho vážím, co umožňujete lidem studujícím anglický jazyk. Marku, mohu se Vás pro zajímavost zeptat jak provádíte ty rozhovory s těmi zpěváky, zpěvačkami? To jste si s nimi dopisoval e-mailem?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Robin vložený před 15 lety

Profesionalita a skvělá práce

Vaše stránky navštěvuji minimálně dva roky a musím říct, že to je skutečně velkolepá práce na profesionální úrovni. Velice si toho vážím, co umožňujete lidem studujícím anglický jazyk. Marku, mohu se Vás pro zajímavost zeptat jak provádíte ty rozhovory s těmi zpěváky, zpěvačkami? To jste si s nimi dopisoval e-mailem?

Re: Profesionalita a skvělá práce

ANo, jsme v kontaktu. Já jim pošlu otázky, oni odpoví, a pak to spolu nějak doladíme.

kesanka

marek…mozem sa ta spytat…veris v BOHA?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kesanka vložený před 15 lety

kesanka

marek…mozem sa ta spytat…veris v BOHA?

Re: kesanka

ne, jsem atheista.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.