Help for English

Irregular Verbs: Section 1.2.10

Komentáře k článku: Irregular Verbs: Section 1.2.10

 

No to jsem si oddechla, Vaše pojetí učení se nepravidelných sloves zaslouží velké uznání. Moje nástěnka bude malá, všechny důležité informace si píšu. S učením je to horší, protože Vašemu tempu prostě nestačím.Ale jen tak dál. Těším se na to (asi) lehčí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

No to jsem si oddechla, Vaše pojetí učení se nepravidelných sloves zaslouží velké uznání. Moje nástěnka bude malá, všechny důležité informace si píšu. S učením je to horší, protože Vašemu tempu prostě nestačím.Ale jen tak dál. Těším se na to (asi) lehčí.

Re:

Jasně, lehčí to ‚drobátko‘ bude…

Ale tempo nemusíte dodržovat. Však tady ty články zůstanou, nejsou tu jen omezeně :-)
Já se snažím držet tempo, ať to mám za sebou a mohu myslet více i na ostatní. :-)
Ale teď si dáme trochu pauzu…

A s tou rychlostí to taky není tak závratné. Začal jsem před měsícem a teprve jsme ukončili sekci 1.0.0 :-)

Já se snažím učit nepravidelná slovesa „v praxi“, ale tohle mi moc pomáhá,protože se občas šidím a pomůžu si nápovědou. Až dojdu k dalším slovíčkům, určitě mi to pomůže. V každém případě se těším na další vysvětlení, snad to bude jednodušší.

Sloveso lie – opravte si překlep, napatří – nepatří.Tisknu si to přehledně v Microsoft wordu a ono mi to mrška ty překlepy podtrhne. :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.