Help for English

AU PAIR - jak hledat rodinu přes internet

Komentáře k článku: AU PAIR - jak hledat rodinu přes internet

 

To je život

kamarád asi nechtěl vydělávat peníze ale získat zkušenosti, holt trochu se mu to vymklo :-D

príma článek :-) ale stejně nevím nevím jestli se kdy odhodlám překonat strach a někam vyrazím :? :oops:

diky Edito za clanek, ale nevedela by jsi i o jine moznosti prace? Na au pair si prijdu trochu stara :-D Chtela jsem tam zkusit nejakou sezonni praci, ale zjistila jsem, ze bych se naucila spise polsky :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Casmoredius vložený před 15 lety

diky Edito za clanek, ale nevedela by jsi i o jine moznosti prace? Na au pair si prijdu trochu stara :-D Chtela jsem tam zkusit nejakou sezonni praci, ale zjistila jsem, ze bych se naucila spise polsky :-D

Re:

Moc se omlouvam, zapomela jsem sluvko PROSIM

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Casmoredius vložený před 15 lety

Re:

Moc se omlouvam, zapomela jsem sluvko PROSIM

Re: Re:

Hm, zalezi na oboru prace a na jak dlouho. Konkretne o nicem nevim, mozna pak dle oboru, v kterem pracujete, ale zkuste treba www.gumtree.com a dalsi najdete, kdyz si zadate do googlu „jobs uk“.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Edita Stiborová vložený před 15 lety

Re: Re:

Hm, zalezi na oboru prace a na jak dlouho. Konkretne o nicem nevim, mozna pak dle oboru, v kterem pracujete, ale zkuste treba www.gumtree.com a dalsi najdete, kdyz si zadate do googlu „jobs uk“.

Re: Re: Re:

Kdyztak mi posli soukromou zpravu zminujici obor, v nemz pracujes a dalsi tve schopnosti a muzem se na to podivat

Rád bych se zeptal, co si myslíte o tom, vyjet na au-pair jako část mužského pokolení?

Je šance, že si mě někdo vybere?
Jako jen tak jsem o tom přemýšlel…

Re:

V jazykovce jsem potkala kluky, jež pracovali jako aupair. Některé rodiny se syny je upřednostňují, nebo třeba spousta rodin potřebuje někoho na práci i kolem domu či na zahradě.

TAkže mi chete povedat ze ak mam ist na buduci skolsky rok do Anglicka cez agenturu za dost vela penazi, tak ma tam caka rodina, ktora ma bude zanedbavat? :? Pred dvoma rokmi som bol cez tu istu agenturu takisto v Anglicku na letne prazdniny, a hostovska mama sa o mna starala skoro lepsie ako ta moja :-D :-D

Re:

Ale kdepak. Clankem jsem pouze chtela rici, ze jestlize jedete pres agenturu ci si pobyt vyhledate sami, sance na dobrou rodinu bude podobna. Proto se ne vzdy investice do agentury muze vyplatit… Nicmene navod nedavam, pouze doporuceni, kde se da rodina na internetu najit.

aupair

Ahojky, byla jsem zaregistrovaná na aupair worldu a není pravda že je vše zadarmo. Jestliže chcete kontakty na ty rodiny, musíte si zaplatit poplatek a pak se vám zobrazí…jinak musíte čekat až si ten poplatek zaplatí nějaká rodina a kontaktuje ona vás. Ale jinak je to nejlepší server na auapir co jsem zkusila. Mám ale i špatnou zkušenost, přes tento web jsem si našla rodinu, přijela jsem k nim a po týdnu mě začal jejich táta sexuálně obtěžovat…takže jsem musela utéct…ale pak jsem si přes ten samý web našla jinou rodinu a ta je moc fajn… Takže neztrácejte naději…:o)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sanny vložený před 15 lety

aupair

Ahojky, byla jsem zaregistrovaná na aupair worldu a není pravda že je vše zadarmo. Jestliže chcete kontakty na ty rodiny, musíte si zaplatit poplatek a pak se vám zobrazí…jinak musíte čekat až si ten poplatek zaplatí nějaká rodina a kontaktuje ona vás. Ale jinak je to nejlepší server na auapir co jsem zkusila. Mám ale i špatnou zkušenost, přes tento web jsem si našla rodinu, přijela jsem k nim a po týdnu mě začal jejich táta sexuálně obtěžovat…takže jsem musela utéct…ale pak jsem si přes ten samý web našla jinou rodinu a ta je moc fajn… Takže neztrácejte naději…:o)

Re: aupair

Ano, ale i bez registrace muzete rodiny kontaktovat. Vyplnite si profil apod. a kdyz se vam nejaka rodina libi, kliknete na ni, ze mate zajem a rodina obdrzi zpravu s vasim profilem. Kdyz se ji libite, odpovi. Kdyz ne, neodpovi. Vyhodou registrace tedy pouze je, ze byste mohli poslat i soukromou zpravu, ale myslim, ze kdyz mate pekny profil, je to dostacujici a rodiny maji zaplaceny poplatek vsechny, takze jim se vzdy na vas kontakt objevi.
Spatna rodina je pech. To muze byt pres veskere stranky ci agentury. Jestlize mate spatne zkusenosti, zamejlujte vlastnikum webu.
Taky jsem si tu nasla rodinu :-)

Chlapska ruka…

Já chci být taky au-pair!!! :-D Je to hrozna diskriminace toto. Vy slečny máte obrovskou výhodu v tomhle… No ale cetl sem tu, ze pry i muzska au-pair existuje. Ale stejne prece jenom žena je žena :-), ksakru :-D

Re: zájem

Já bych tam klidně jela na dva měsíce ale volno mám jen od druhého týdne v srpnu a pak bych tam hlidně byla na chvíli přes školu. Sama doma mám jednu starší sestru a dva mladší sourozence. Děti mi problém nedělají. Mám sice 17, ale jsem zodpovědná. Pokud bys měla zájem na 2 měsíce vystřídat, tak bych to určitě brala.

Trochu mě zaujala jena věc: Jak dát najevo, že se obávate podvodu tak, aby se jich to nedoklo?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.