Help for English

AU PAIR - jak hledat rodinu přes internet

Komentáře k článku: AU PAIR - jak hledat rodinu přes internet

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondrus vložený před 10 lety

Trochu mě zaujala jena věc: Jak dát najevo, že se obávate podvodu tak, aby se jich to nedoklo?

Re:

*nedotklo

Odkaz na příspěvek Příspěvek od padme vložený před 12 lety

príma článek :-) ale stejně nevím nevím jestli se kdy odhodlám překonat strach a někam vyrazím :? :oops:

Ahoj, nemusis mit zadny strach. Ja byla aupair v Nemecku..a byl to super rok. http://www.youtube.com/watch?… – tady je super videjko o predpokladech aupair v Evrope.

Mej se krasne

Moc pěkný článek! :-) Já se taky chystám jako aupair do zahraničí..Uvažuji nad Anglii, Skotskem nebo Irskem.

Už jsem kontaktovala pár agentur, ale vůbec nemůžu ovlivnit výběr mojí rodiny – pořád mi píšou, zašlete nám životopis a my vám rodinu už vybereme. Aniž bych to předtím schválila. Také mi jedna agentura napsala, ať nemám velké nároky – že si nemůžu vybrat počet dětí v rodině apod. To mi připadne dost divné…

Každopádně jsem se teď víc koukala na internet a našla jsem jednu zajímavou internetovou platformu: http://www.aupair-village.com …aupair world taky není špatný, ale připadne mi dost přeplněný :/

Doufám, že mi to vyjde a taky se někam podívám.

Čauky a děkuji za tvůj článek

Odkaz na příspěvek Příspěvek od SmetKlara vložený před 8 lety

Moc pěkný článek! :-) Já se taky chystám jako aupair do zahraničí..Uvažuji nad Anglii, Skotskem nebo Irskem.

Už jsem kontaktovala pár agentur, ale vůbec nemůžu ovlivnit výběr mojí rodiny – pořád mi píšou, zašlete nám životopis a my vám rodinu už vybereme. Aniž bych to předtím schválila. Také mi jedna agentura napsala, ať nemám velké nároky – že si nemůžu vybrat počet dětí v rodině apod. To mi připadne dost divné…

Každopádně jsem se teď víc koukala na internet a našla jsem jednu zajímavou internetovou platformu: http://www.aupair-village.com …aupair world taky není špatný, ale připadne mi dost přeplněný :/

Doufám, že mi to vyjde a taky se někam podívám.

Čauky a děkuji za tvůj článek

Ahoji, děkuji za dobrý tip Určitě něco vyzkouším. Taky hledám rodinku přes internet, tak doufám, že něco najdu Víte jak je to s platem u aupairek??? Slyšela jsem, že je dost nízký :/

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Battlefield vložený před 12 lety

Rád bych se zeptal, co si myslíte o tom, vyjet na au-pair jako část mužského pokolení?

Je šance, že si mě někdo vybere?
Jako jen tak jsem o tom přemýšlel…

Já znam taky kluky, kteri byli aupairi Neni to nic neobvykleho. Ale spis mas sanci v Evrope nez v Americe, tam moc kluky nechteji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od BucikIrena vložený před 8 lety

Ahoji, děkuji za dobrý tip Určitě něco vyzkouším. Taky hledám rodinku přes internet, tak doufám, že něco najdu Víte jak je to s platem u aupairek??? Slyšela jsem, že je dost nízký :/

Hi jo plat neni nic moc, ale na druhou stranu neplatis bydelni ani stravu Tady je prehled platu aupair v zahranici.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.