Help for English

FCE / CAE Practice Tests Plus (New Edition)

Komentáře k článku: FCE / CAE Practice Tests Plus (New Edition)

 

Díky za recenzi. Myslím, že je to i docela výhodná koupě, 3 CD, kdo by to nebral :) Když jsem si kupoval FCE Practice Tests od Oxfordu, platil jsem kolem 700 Kč (4 testy a 1 CD)

Já jsem tu učebnici pro FCE měl a je fakt dobrá a finančně výhodná. Jakmile jsem ale FCE složil, tak jsem ji prodal. Mám ještě doma předcházející vydání (také se 3 CD). Tam je těch testu v papírové podobě dokonce 8 – ale je to ještě pro tu předcházející formu FCE.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 15 lety

Já jsem tu učebnici pro FCE měl a je fakt dobrá a finančně výhodná. Jakmile jsem ale FCE složil, tak jsem ji prodal. Mám ještě doma předcházející vydání (také se 3 CD). Tam je těch testu v papírové podobě dokonce 8 – ale je to ještě pro tu předcházející formu FCE.

Re:

tiez som sa (na kurze) pripravoval z FCE ucebnice a dovolim si povedat, ze mi strasne vela dala…

writing zdarma

chcel by som sa spytat, ze ci niekto skusal uz ten writing zdarma. Ja uz hej – (helpforenglish­.cz/kforum.php?ak­ce=topic&Top_ID=3­079&stranka=1) – a musim povedat, ze zial mi dodnes neopravili nic, takze neviem, ze ci mi len spamfilter ich filtruje, alebo co…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomy Novella vložený před 15 lety

writing zdarma

chcel by som sa spytat, ze ci niekto skusal uz ten writing zdarma. Ja uz hej – (helpforenglish­.cz/kforum.php?ak­ce=topic&Top_ID=3­079&stranka=1) – a musim povedat, ze zial mi dodnes neopravili nic, takze neviem, ze ci mi len spamfilter ich filtruje, alebo co…

Re: writing zdarma

Já to zkoušel teprve tento týden. Říkal jsem si, že to zkusím, ať vím, jak to vypadá, ale pak jsem se po odeslání dozvěděl, že to bude trvat tak 14 dnů, tak jsem si řekl, že tu recenzi vydám a pak se uvidí.
Až něco dostanu, dám vědět a možná to nějak zakomponuju do recenze :-)
Na druhou stranu jsem si jist, že toho musí mít až nad hlavu, tak se ten termín určitě protáhne.
Asi bude jistější si to zaplatit :-)

Re: Kde v Brne zohnať CAE Practice Tests Plus – new edition

S takovými „speciálními“ požadavky chodím buď na ul. Divadelní (blízko Mahenova divadla) nebo na ul. Novobranskou (velmi blízko Měnínské brány) – obě prodejny se specializují jak na jazykové, tak na učebnice obecně. Ceny mají stejné nebo velmi podobné a jsou blízko u sebe – každý brňák Vám poradí… Myslím, že uspějete :-)

Chtěl bych se zeptat, je nějaký zásadní rozdíl mezi verzemi knížky z roku 2008 a 2011? Obsahuje knížka jiné testy a nebo se jedná jen o klasickou vizuální úpravu? Děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.