Help for English

BUSINESS 04: Jak napsat motivační dopis

Komentáře k článku: BUSINESS 04: Jak napsat motivační dopis

moc pěkné, hlavně ty kvalitní příkladové věty

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu, jestli mám (či můžu) do hlavičky napsat taky své jméno, adresu, telefon.. Na některých dopisech jsem to viděla při brouzdání na internetu, ale chtěla bych se ujistit. A kdyby jste náhodou taky věděl, jestli v češtině můžu udělat to samé nebo jestli je v tom rozdíl oproti AJ.
Děkuju.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zetka vložený před 8 lety

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu, jestli mám (či můžu) do hlavičky napsat taky své jméno, adresu, telefon.. Na některých dopisech jsem to viděla při brouzdání na internetu, ale chtěla bych se ujistit. A kdyby jste náhodou taky věděl, jestli v češtině můžu udělat to samé nebo jestli je v tom rozdíl oproti AJ.
Děkuju.

Re:

Určitě to udělat můžete. Češtinou si nejsem jist, ale myslím že taky… :-)

Název společnosti jako např. Monster je reklamní strategie? či forma humoru? či zkratka něčeho jiného? Jenom tak bych to chtěl vědět. Dík 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od CyberHolub vložený před 6 lety

Název společnosti jako např. Monster je reklamní strategie? či forma humoru? či zkratka něčeho jiného? Jenom tak bych to chtěl vědět. Dík 8-)

Je to jednoduše funkční odkaz na stránku, která nabízí práci. Víc v tom nehledejte. Chtěl jsem tam mít prostě něco reálného…

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.