Help for English

Grammar Theme Park: How I Met Your Mother (2)

Komentáře k článku: Grammar Theme Park: How I Met Your Mother (2)

 

Za 100 lehčí nežli cats :oops:

Currently I'm not able to say which of them (HIMYM or Friends) I like more. I've watched just the first season of Friends and a few episodes of HIMYM. It's difficult to say.
BTW: I have got only the first season of HIMYM and if the rest of the series is as good as the beginning I'll definitely buy it too. :-)

It was piece of cake. 100%
This score makes me happier.

No vida

a tady mám 80% :-D
A zase, u dvojky jsem lépe pochopila rozdíl mezi what a which.Dobré učení.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 15 lety

Currently I'm not able to say which of them (HIMYM or Friends) I like more. I've watched just the first season of Friends and a few episodes of HIMYM. It's difficult to say.
BTW: I have got only the first season of HIMYM and if the rest of the series is as good as the beginning I'll definitely buy it too. :-)

Re:

Myslím, že HIMYM se časem zlepšuje… Zatím mi tedy přišlo, že ten trend tu byl. Čtvrtou jsem ještě neviděl, vychází na DVD až letos v létě. Už se ale těším!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Myslím, že HIMYM se časem zlepšuje… Zatím mi tedy přišlo, že ten trend tu byl. Čtvrtou jsem ještě neviděl, vychází na DVD až letos v létě. Už se ale těším!

Re: Re:

Jen mi je divné to, že ten název naznačuje, že celé ty čtyři série (a možná ještě víc) budou o tom, JAK POZNAL JEJICH MATKU. Příjde mi to téma max. na jednu sezónu :-)
Nemusíte reagovat, ať tu nejsou spojlery :-)

Druha stovka

Tak druha stovecka z HIMYM testu. To potesi.. :)

Jedna chybka :-) ale seriál se bezvadný!!!

HIMYM

Mám tenhle serál ráda.. :-D

Skvělé

Mám tady sice chyby, ale je skvělé, jakým způsobem jsou vysvětlovány a stejně tak, jak pochopit, proč to má být jinak. Výborně. Příště budu lepší :-)

90%, ale jakože 100%, protože u toho posledního jsem nedala na první dojem:) Btw, miluju tenhle seriál!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.