Help for English

Grammar Theme Park: J. R. R. Tolkien (articles)

Komentáře k článku: Grammar Theme Park: J. R. R. Tolkien (articles)

 

100 %

Jako oddaný fanoušek bych si neodpustil jiný výsledek. Díky za zajímavý test. :-)

Měl jsem chybu ve čtverce, protože jsem si myslel, že je to jezero :D.

Nějak jsem zapomněl, že Anduin je řeka, proto mi to nedávalo smysl. :-)

:-)

Love Tolkien… :-)

the Lord of the Rings

teď koukám že jsem se zapoměla zaregistrovat když jsem sem psala komentář – tak ten předchozí byl ode mě :)

90%

Myslel jsem, že to bude tragédie protože jsem LOTR ještě nečetl (jen Hobita), ale jsem rád, že gram. pravidla fungují i u Tolkiena. Akorát mě mrzí ta chyba u MIDDLE-EARTH.

Akorát ještě: Druhá věta končí „headed“ – to je zřejmě pasiv. Dávalo by smysl i „heading“? Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 15 lety

90%

Myslel jsem, že to bude tragédie protože jsem LOTR ještě nečetl (jen Hobita), ale jsem rád, že gram. pravidla fungují i u Tolkiena. Akorát mě mrzí ta chyba u MIDDLE-EARTH.

Akorát ještě: Druhá věta končí „headed“ – to je zřejmě pasiv. Dávalo by smysl i „heading“? Díky

Re: 90%

BE HEADED se takto běžně používá, jít, mířit někam.
BE HEADING by dávalo stejný smysl.

Re: 100 %

fanousek tolkiena nebo anglictiny? ;)

90%

Chyba v 10. Další pravidlo, které jinde nevyčtete. :-)

100%

Taky mám radost. Členy v angličtině považuji za jednu z nejtěžších věcí. A to jsem 100% negramotná, co se týče Tolkiena a filmů vůbec.....

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.