Help for English

Seabase Delta PREVIEW

Komentáře k článku: Seabase Delta PREVIEW

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Bohužel,

Stahujete to pomocí toho pravého tlačítka a „uložit jako“?

Re: Re: Bohužel,

Díky, stáhla jsem to ještě jednou a už to funguje.

Tak jsem dohrála, už se moc těším na plnou verzi. Moc pěkné!!!

:)

:-D instalacia mi trvala dlhsie ako to hranie … ale vyzera to pekne … aj ked asi nie som velmi na sci-fi … ale zase ani na westerny a hra ApacheGold ma celkom vzala … takze sa tesim :)

:-) tak to je fakt cool, už se mooooc těším! :-)

Vypadá to zajímavě :))

už se těším, hned mě hra pohltila, stejně jako obě předchozí :-D …s instalací jsem měla stejný problém jako dasado, zadařilo se mi to otevřít až na 4. pokus

Hru jsem si taky vyzkoušela a vypadá to parádně, už se těším až bude hotová :-D .

super

Tak vypadá to úplně bezvadně – už se moc těším až se budu zase namáhat a vymýšlet různé kombinace anglických příkazů.

Věru pěkné…

Vypadá to moc fajn! Po indiánech příjemná změna prostředí. Slovní zásoba se asi taky trochu změní, což je další plus! Např. tomahawk a skull v této hře asi nenajdeme a otěžema asi flickovat taky zrovna nebudeme… :-D

Už ať je ta „dohledná doba“ za námi… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 15 lety

Věru pěkné…

Vypadá to moc fajn! Po indiánech příjemná změna prostředí. Slovní zásoba se asi taky trochu změní, což je další plus! Např. tomahawk a skull v této hře asi nenajdeme a otěžema asi flickovat taky zrovna nebudeme… :-D

Už ať je ta „dohledná doba“ za námi… :-)

Re: Věru pěkné…

Taky jsem si říkal, že změna už je načase.
Slovní zásoba bude pochopitelně jiná, ale asi se budete divit, kolik každodenních slovíček se zde člověk bude moci naučit. Určitě více než v Apačích. :-)

Už mám asi 12 lokací. Ještě si 50 a bude to. :-)

Re: Re: Věru pěkné…

Ano, ano, každodenní slovíčka… To věřím a už se opravdu těším až se budu divit. :-)
Tak hodně sil a chuti do těch 50-ti lokací!!! :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 15 lety

Re: Re: Věru pěkné…

Ano, ano, každodenní slovíčka… To věřím a už se opravdu těším až se budu divit. :-)
Tak hodně sil a chuti do těch 50-ti lokací!!! :-)

Re: Re: Re: Věru pěkné…

ano, čeká na vás vaření, žehlení apod. :-)

Díky za ochutnávku

moc zajímavé prostředí, už se těším na celou hru.Třeba to bude jako dárek k vánocům......?
:-D

Re: Re: šťastný a úspěšný rok 2010

Tak hodně zdaru s tím jiným software!!!
:-)

Kdy se dočkáme této hry? Léto je za námi a pořád nic

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.