Help for English

"Invisible Fibres" by Pocket Elephants

Komentáře k článku: "Invisible Fibres" by Pocket Elephants

 

moc pěkné

Poznala jsem sice jen tři slova, ale už se těším na rozbor. Píseň je moc pěkná. Doporučuji poslechnout si i písničku „Circles“ od stejné skupiny na tomto webu, to je teprve paráda! :-D

125%

Měla jsem všechna slova dobře a vyšel mi výsledek 125%. Není v hodnocení nějaká chybička? Jinak moc krásná písnička.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jerofyzo vložený před 15 lety

125%

Měla jsem všechna slova dobře a vyšel mi výsledek 125%. Není v hodnocení nějaká chybička? Jinak moc krásná písnička.

Re: 125%

Už by to mělo být v pořádku.

díky

díky za pozitivní reakce, Circles jsou samozřejmě i s celým článkem v archívu H4E… Markovi děkuji za opravení článku (vizte oněch 125 procent), tam jsem se zase chybou naučil něco nového o redakčním systému serveru :-)

Přimlouvám se, aby písnička „Circles“ byla v odkazech. (Nemusela bych tolik hledat :-D )Mě se to opravdu líbí! A hned mne popadne chuť poslechnout si i tu druhou. A tak překlikávám, samozřejmě ve vyhledávání. A nemůžu se dočkat. Měla bych to jednodušší kliknout jen raz. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Přimlouvám se, aby písnička „Circles“ byla v odkazech. (Nemusela bych tolik hledat :-D )Mě se to opravdu líbí! A hned mne popadne chuť poslechnout si i tu druhou. A tak překlikávám, samozřejmě ve vyhledávání. A nemůžu se dočkat. Měla bych to jednodušší kliknout jen raz. :-D

Re:

děkujeme za přízeň, Vaše modlitby jsme vyslyšeli a odkaz na Circles přidali do článku :-)

:-D Díky, zase je den, kdy mne to potěšilo. Ještě ta gramatika a bude to v jednom uzlíčku, ale to je můj problém. Za vyhovění mé žádosti děkuji, teď se jdu kochat. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.