Help for English

Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

Komentáře k článku: Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od petrsop vložený před 14 lety

nevím

Ta dnešní otázka má být na dnešek vyhledaná a nebo až na ten den kdy se budou otázky posílat všechny?

Re: nevím

„jaké je xxxxxxxxxxxxx právě teď

Co myslíte? (:

Jé to není z historie?

Hned jsem si vzpomněla na Pána prstenů a nádherného Elfa. Je to můj favorit.
Skandál jednoho páru mne přivedly k odpovědi na další otázku.
Milovala jsem herce Peter OToole, je nádherný ve filmech Jak ukrást Venuši atd.Oj jenom jestli to není nápověda, ale myslím, že ne.Otázku prostě trochu prožívám a mám radost, že je další do skládačky mých odpovědí. :-D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Peckaxxl
Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Jé to není z historie?

Hned jsem si vzpomněla na Pána prstenů a nádherného Elfa. Je to můj favorit.
Skandál jednoho páru mne přivedly k odpovědi na další otázku.
Milovala jsem herce Peter OToole, je nádherný ve filmech Jak ukrást Venuši atd.Oj jenom jestli to není nápověda, ale myslím, že ne.Otázku prostě trochu prožívám a mám radost, že je další do skládačky mých odpovědí. :-D

Re: Jé to není z historie?

Je mi to jedno.

Otázka 11

Pouze bych se rád zeptal zdali u otázky 11 chcete vědět délku toku nebo plochu povodí? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lukaskruchna vložený před 14 lety

Otázka 11

Pouze bych se rád zeptal zdali u otázky 11 chcete vědět délku toku nebo plochu povodí? Děkuji

Re: Otázka 11

není nic, co ‚chci vědět‘. Je zadáno ‚největší‘ a ať to pochopíte jakkoliv, bere se to. Pro jistotu to můžete specifikovat. Berte prostě to, co lidé běžně rozumí pod slovem ‚největší‘.

18

Mohu se zeptat, jak hluboko se myslí ty skupiny? Jedna stěžejní nebo pro každý objekt specifikovat co nejhlouběji?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vondruška vložený před 14 lety

18

Mohu se zeptat, jak hluboko se myslí ty skupiny? Jedna stěžejní nebo pro každý objekt specifikovat co nejhlouběji?

Re: 18

nic hlubokého. prostě základní rozdělení jazyků.

Dobrý večer, můžou být odpovědi anglicky? K..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ing. Tomáš Smutný vložený před 14 lety

Dobrý večer, můžou být odpovědi anglicky? K..

Re:

Odpovědi mají být česky. Proč je chcete psát anglicky?

otázka 19

Máme si vybrat libovolný pobyt na jakémkoli místě ve VB? U většiny firem totiž není cena jednotná, protože se liší např. destinací..A je třeba brát v úvahu věk? Myslím tím, když mi ještě nebylo 18, neměla bych psát pobyt, který je pro dospělé, ale měla bych vybrat pobyt, který je určený pro mě, nebo to nemám brát až do takových podrobností? Předem děkuji za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Klára vložený před 14 lety

otázka 19

Máme si vybrat libovolný pobyt na jakémkoli místě ve VB? U většiny firem totiž není cena jednotná, protože se liší např. destinací..A je třeba brát v úvahu věk? Myslím tím, když mi ještě nebylo 18, neměla bych psát pobyt, který je pro dospělé, ale měla bych vybrat pobyt, který je určený pro mě, nebo to nemám brát až do takových podrobností? Předem děkuji za odpověď.

Re: otázka 19

jakýkoliv ve Velké Británii na dva týdny.

Odpovědi anglicky

Protože jsem angličtinou postižená! :-D
A protože každej správnej angličtinář ten jazyk používá, kde to jde!
Ale Vy jste šéf, přepíšu je do češtiny…
Díky za soutěž, mějte se dobře!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ing. Tomáš Smutný vložený před 14 lety

Odpovědi anglicky

Protože jsem angličtinou postižená! :-D
A protože každej správnej angličtinář ten jazyk používá, kde to jde!
Ale Vy jste šéf, přepíšu je do češtiny…
Díky za soutěž, mějte se dobře!

Re: Odpovědi anglicky

Ale jo, klidně je pište anglicky, já anglicky umím. :-)

Dvakrát poslané odpovědi

Omylem jsem poslala první odpověď bez adresy. Pak jsem zaslala zprávu s adresou. Prosím o vymazání první zprávy. Omlouvám se a děkuji.

super soutěž

Tak odpovědi jsou odeslány… Chtěla bych poděkovat za super soutěž!!! dozvěděla jsem se mnoho zajímavých informací a moc mě to bavilo! :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.