Help for English

Grammar Theme Park: The Simpsons

Komentáře k článku: Grammar Theme Park: The Simpsons

 

100%

100% , ale dvakrát jsem si nebyl moc jistý..:-)
Budou ještě další testy Use of English? V této řadě už delší dobu nic nového nepřibylo..
Díky..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jirka.K vložený před 14 lety

100%

100% , ale dvakrát jsem si nebyl moc jistý..:-)
Budou ještě další testy Use of English? V této řadě už delší dobu nic nového nepřibylo..
Díky..

Re: 100%

Pokusím se někdy k tomu seriálu vrátit. Dělal jsem ho kdysi pro čtvrťáky na gymplu, ale pak jsem přešel na VŠ a testy pro INTERMEDIATE nahradily obdobné testíky (miscellaneous Upper-Intermediate a Miscellaneous Advanced tests). Ale myslím, že se k těm intermediate snad někdy vrátím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jirka.K vložený před 14 lety

100%

100% , ale dvakrát jsem si nebyl moc jistý..:-)
Budou ještě další testy Use of English? V této řadě už delší dobu nic nového nepřibylo..
Díky..

Re: 100%

Taky 100 %, ale u sedmičky jsem se musel fakt pořádně zamyslet :-).

sedmička

no, já se zamyslela, ale nedomyslela, takže mi ta sedmička utekla, ale 90% taky jde :-)

Nad sedmičkou jsem se zamyslela … přepsala … dobře :) u dvojky jsem se zamyslela … přepsala … a blbě :) Taky 90 % a jsem za ně ráda :)

Homer the stupidest person in Springfield? No way, I would vote either for Chief Clancy Wiggum or his little son Ralph.

100%

Hurá :-) po delší době 100%. Asi i proto, že mám tenhle seriál ráda :-)

Taky za 100. :-D :-D To mám radost :-D

No tak já jenom 80%, ale moc dobře jsem se u toho pobavila. :)

jooo 100%, milý testík :-)

100%

Tak mi něco říká, že dostanu první sérii Simpsonů letos pod stromeček. Viděl jsem už sice hodně dílů, ale valnou většinu v češtině a navíc nikdy ne od samého začátku. Už se těším. Díky za test.

60%

To „so“ používáme před přídavnými jmény (za kterými nestojí podstatné … to mě dostalo teda…

Re:

Páč to „s“ není „is“, ale „has“ esli se nepletu?? … Já tam udělal taky pár chyb. Učeney z nebe nespad. Payka

Re:

přesně tak.

Re: sedmička

No, mně ta sedmička prostě nedává smysl.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.