Help for English

Zjednodušená četba

Komentáře k článku: Zjednodušená četba

 

Biligvální (dvojazyčná AN/CZ) četba

Dobrý den, rád bych se zeptal jaký máte názor na bilingvální četbu, je lepší začít takto nebo radši zjednodušená četba rovnou v angličtině?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od CyberHolub vložený před 13 lety

Biligvální (dvojazyčná AN/CZ) četba

Dobrý den, rád bych se zeptal jaký máte názor na bilingvální četbu, je lepší začít takto nebo radši zjednodušená četba rovnou v angličtině?

Re: Biligvální (dvojazyčná AN/CZ) četba

Četl jste poslední odstavec článku?

Když mám audio knihu, je dobré, když si čte člověk ten obsah nahlas? Děkuji za odpověď.

Re: To je můj hlavní cíl

Ty byly od Oxfordu, kromě tradičních Bookworms mají i edici Factfiles a v té právě vycházejí knihy o místech (ještě měli např. Oxford)a faktických věcech, měli třeba Titanic.

Marku, kamarádka se mě ptala, jesli existuje nějaká GRADED READERS literatura psaná americkou angličtinou. Předpokládám, že všechny výše zmíněné tituly jsou z britských nakladatelství, tudíž používají britskou slovní zásobu. Zkoušel jsem hledat na internetu, ale žádné americké nakladatelství, které by nabízelo zjednodušenou literaturu jsem nenašel. Nevíš ty o nějakém? Díky

Chcem sa opýtať, idem si teraz objednať knižku v zjednodušenej verzii a je tam k tomu napísané že: ‘+MP3 Pack’. Chcem sa opýtať čo presne tento mp3 pack obsahuje, či to je niečo ako CD alebo tak…

V dnešní době je to na cd-rom. Pokud máte ještě popis produktu, tak tam bude 1× kniha, 1× cd-room.

Já jsem narazil i na knížky s kazetami, ale mp3 na kazetách asi nebude. :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mandant vložený před 11 lety

Chcem sa opýtať, idem si teraz objednať knižku v zjednodušenej verzii a je tam k tomu napísané že: ‘+MP3 Pack’. Chcem sa opýtať čo presne tento mp3 pack obsahuje, či to je niečo ako CD alebo tak…

Je to CD ale není to klasické audio CD ale CD-ROM na kterém jsou mp3 nahrávky. Vejde se toho potom na CD víc a hlavně si ty MP3 soubory můžete jednoduše natáhnout do mobilu, do mp3 přehrávače, co počítače apod. To z audio CD jde vytáhnout taky, ale je to o nějakých pár kliků pracnější.

dobrý den, nevíte jak jsou odstupňovány levely podle headwords u Cambridge English Readers?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od duratec vložený před 10 lety

dobrý den, nevíte jak jsou odstupňovány levely podle headwords u Cambridge English Readers?

Mám takový možná hloupý dotaz. Od dcery jsem k vánocům dostala knihy z edice Penguin Readers (zjednodušená četba), ale bez CD-ROM.Docela mi fandí (víc než já sobě) a od každé úrovně mi koupila jednu knihu. Dají se CD-ROM samostatně koupit? Na internetu jsem našla ukázky vždy pouze z jedné kapitoly. Děkuji za odpověď

Odkaz na příspěvek Příspěvek od beruska8 vložený před 9 lety

Mám takový možná hloupý dotaz. Od dcery jsem k vánocům dostala knihy z edice Penguin Readers (zjednodušená četba), ale bez CD-ROM.Docela mi fandí (víc než já sobě) a od každé úrovně mi koupila jednu knihu. Dají se CD-ROM samostatně koupit? Na internetu jsem našla ukázky vždy pouze z jedné kapitoly. Děkuji za odpověď

Tak to je super dárek. :-)

Bohužel samostatná CD se myslím koupit nedají… asi bych to nehrotil, tyto knížky si přečtěte tak, jak jsou, a až si budete přát další knížky k narozeninám, k svátku, k výročí..... tak si je už přejte s CD.

Můžete se také poptat zde: http://www.helpforenglish.cz/…urza-ucebnic Třeba ty CD seženete od někoho, kdo už je nepotřebuje.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od beruska8 vložený před 9 lety

Mám takový možná hloupý dotaz. Od dcery jsem k vánocům dostala knihy z edice Penguin Readers (zjednodušená četba), ale bez CD-ROM.Docela mi fandí (víc než já sobě) a od každé úrovně mi koupila jednu knihu. Dají se CD-ROM samostatně koupit? Na internetu jsem našla ukázky vždy pouze z jedné kapitoly. Děkuji za odpověď

Dobrý den,

prodávám nějaké zjednod. knihy i s CD, tak jestli máte zájem, tak Vám pošlu seznam.

Majka majka.kocova@centrum.cz

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.