Help for English

Christmas in London (photo album)

Komentáře k článku: Christmas in London (photo album)

How beautiful!

Hezký článek, ještě bych doporučil navštívit Portobello market place, kde tedy prozatím není přilíš vánoční výzdoba (byl jsem tam minulý týden), ale atmosféra zajímavá, ale hlavně doporučuji Camden market place, kde už lze vidět vánoční stromečky, výzdobu a atmosféra úžasná. Borough market by se určitě navštívit měl, už jen pro vynikající svařák!

Je to nádhera. Hned na mě dýchla vánoční atmosféra a tak jdu začít péct cukroví :-D A pak můžu zajít v Brně na Svoboďák, jízdenka MHD je za 22Kč :-D a omrknout tuzemskou výzdobu :-)

Re: Re:

Tak děkuju za odpověď a za tip, ty ceny jsou fakt super, s porovnáním s British Airways nebo ČSA jsou o dost levnější.

veľmi sa mi to páči, fotky sú super :-) it is very good

mooc pěknýýý !! Moje kamarádka tam byla tedko v říjnu a už tam měli vánoční výzdobu a taky na Oxfordu modrá světýlka :)

Re: Re: Re: Re:

:c)

perfektní článek a skvělé fotky :-D :-)

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.