Help for English

Vánoční písně na helpforenglish.cz

Komentáře k článku: Vánoční písně na Help for English

 

doteraz sa mi zdalo akoby ma vianoce obchadzali…ked som si pustila tieto pesnicky hned som pocitila, ze prichadzaju aj ku mne! :-)

toho tady je

opravdu nevim jakou si mam pustit :-D :-D je to fakt hustý

We Wish you a Merry Christmas

Dobrý den přeji ;) Což takhle najít hezčí We Wish you a Merry Christmas?! Myslím, že ta píseň už byla podána i v lepší verzích 8-) Tohle mě připadá, jako prozpěvování nějaké partičky po pár punčích :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana Mikulová vložený před 13 lety

We Wish you a Merry Christmas

Dobrý den přeji ;) Což takhle najít hezčí We Wish you a Merry Christmas?! Myslím, že ta píseň už byla podána i v lepší verzích 8-) Tohle mě připadá, jako prozpěvování nějaké partičky po pár punčích :oops:

Re: We Wish you a Merry Christmas

ANo, nemůžeme tu jen tak uvést tu nejhezčí verzi, co najdeme. Sehnat svolení umělců není jednoduché. A ano, toto je prozpěvování nějaké partičky. Nemyslím ale, že by to někomu vadilo.

Re: Re: We Wish you a Merry Christmas

Tak nás můžete potěšit svým zpěvem vy :) Myslím, že by vám to znělo krásně s kytarou ;) Takový vánoční dáreček!! Co vy na to? :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana Mikulová vložený před 13 lety

Re: Re: We Wish you a Merry Christmas

Tak nás můžete potěšit svým zpěvem vy :) Myslím, že by vám to znělo krásně s kytarou ;) Takový vánoční dáreček!! Co vy na to? :)

Re: Re: Re: We Wish you a Merry Christmas

To jsem už zkoušel s velikonoční Peter Cottontail. Výsledek… no, posuďte sama :-)

Re: Re: Re: Re: We Wish you a Merry Christmas

Velikonoční Peter je nádherný, nedám na něj dopustit, takže myslím, že byste se nemusel vůbec stydět. Nakonec Vaši studenti tu už párkrát napsali, že nezapomenutelné hodiny s vámi byly, když jste to „rozbalil“ se svými bubínky a kytarou.

This is beautiful

very very good

super

Díky za pěkné písničky… znám ještě jednu moc pěknou, je to, pokud vím, tradiční skotská písnička Auld Lang Syne, třeba by se líbila i ostatním

Odkaz na příspěvek Příspěvek od k.r. vložený před 12 lety

super

Díky za pěkné písničky… znám ještě jednu moc pěknou, je to, pokud vím, tradiční skotská písnička Auld Lang Syne, třeba by se líbila i ostatním

Re: super

Auld Lang Syne máme taky…

Tak na tyhle písničky se už dlouho těším, to se mi bude u nich dobře pracovat :-)

Pěkná vánoční kolekce

Přešla právě kolem mě taková myšlenka – kolik písniček, tolik druhů cukroví.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od shannon vložený před 12 lety

Pěkná vánoční kolekce

Přešla právě kolem mě taková myšlenka – kolik písniček, tolik druhů cukroví.

Re: Pěkná vánoční kolekce

Tak to ne, těch písní je tolik, cukroví bude o něco méně.

Little Drummer Boy – původ

Málokdo ví, že Katherine K. Davis při napsání této koledy si vzala za vzor právě naše české koledy (wikipedie).

Oh Christmas tree

Ještě tu chybí „Oh Christmas tree“.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.