Help for English

email English

Komentáře k článku: email English

Výborná!

Znám ji a dal bych možná i 95% :)

Re:

Ale to je přece každého svobodná volba, zda si knihu koupit nebo ne…
Pokud bych si nemyslel, že je kniha dobrá a užitečná, recenzi k ní nepíšu.

Re:

Samotným vymyšlením a vydáním knížky se peníze z lidí „vytáhnout“ nedají. Avšak zakoupením takové cvičebnice a jejím používáním (k čemuž povzbuzuje a vede výše uvedená a pěkně zpracovaná recenze) se ony peníze smysluplně využijí:)
A v důsledku vlastně i uživatelé materiálu mohou utracené peníze dostat mnohonásobně zpět, když budou například umět dobře anglicky komunikovat:)

Podobná kniha

Obdobou této vydařené knihy je English for Emails od Rebecca Chapman – Oxford.
V ČR se špatně schání a na to že má cca 60 stran, je hodně drahá.

ucebnice pro hotely a restaurace

Chtela bych se zeptat, jestli nahodou neznate nejakou dobrou ucebnici pro pro studenty hotelovych skol. Na internetu jsem si nasla „Be my guest“ , ta je jenom pro hotely, „Highly recommended“ a „Ready to order?“, ale v ruce jsem je nemela, tak se tezko vybira.

Dekuji. Martina

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Fialka vložený před 9 lety

ucebnice pro hotely a restaurace

Chtela bych se zeptat, jestli nahodou neznate nejakou dobrou ucebnici pro pro studenty hotelovych skol. Na internetu jsem si nasla „Be my guest“ , ta je jenom pro hotely, „Highly recommended“ a „Ready to order?“, ale v ruce jsem je nemela, tak se tezko vybira.

Dekuji. Martina

Re: ucebnice pro hotely a restaurace

Držel jsem v rukou všechny tři a přijdou mi dobré. Bohužel jsem z nich však nikdy neučil.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 9 lety

Držel jsem v rukou všechny tři a přijdou mi dobré. Bohužel jsem z nich však nikdy neučil.

Re: Re: ucebnice pro hotely a restaurace

Diky moc za odpoved, hlavne ze jsou dobre.

1. Longman – May I Help You?
2. Penguin – Test your Business English – Hotel and Catering
3. Na Amazonu si nech vyhledat Vocabulary for Hotels and Tourism

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.