Help for English

Jak používat službu PayPal

Komentáře k článku: Jak používat službu PayPal

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 13 lety

Právě jsem přes paypal zaplatil svoji první transakci. Udělal jsem to ale bez registrace.

Co mě dost překvapilo, že po mě nechtěl nikdo žádné potvrzení. To tedy prakticky znamená, že stačí, když někde ztratím kartu a ten kdo jí najde mi jí může částečně vybrat i když nezná pin.

Co je na té službě teda bezpečného? :(

Nebo si ten paypal porovnal třeba ty kontaktní informace co jsem tam zadal?

Re:

Ne, neudělal jsi to bez registrace. Prostě jsi to platil normálně na přímo přes svoji kartu.

Platil jsi už někdy vůbec kartou v zahraničí?

Obchody občas píší, že berou PayPal, ale pokud nemáš PP účet, normálně zadáš kartu napřímo. Ono to pak vypadá, jakože platíš přes PayPal, ale je to prostě platba bez registrace a to je něco trochu jiného.

nová karta

Dobrý den,
účet na paypalu mám navázaný na platební kartu a účet, které jsou již zrušeny. Jak přidat novou kartu a navázat na účet?
Díky za pomoc

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kšíry vložený před 12 lety

nová karta

Dobrý den,
účet na paypalu mám navázaný na platební kartu a účet, které jsou již zrušeny. Jak přidat novou kartu a navázat na účet?
Díky za pomoc

Re: nová karta

Nechápu dotaz…

Opětovně dobrý den,
pokusím se lépe vysvětlit svůj dotaz. Účet na paypalu jsem založila a verifikovala na platební kartu, kterou jsem zrušila. Zrušen byl i účet u banky, ke kterému byla platební karta vydána.Nyní mám novou kartu včetně nového účtu u jiné banky. Jak nyní správně postupovat, abych mohla přes paypal platit prostřednictvím nové karty z nového bankovního účtu?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kšíry vložený před 12 lety

Opětovně dobrý den,
pokusím se lépe vysvětlit svůj dotaz. Účet na paypalu jsem založila a verifikovala na platební kartu, kterou jsem zrušila. Zrušen byl i účet u banky, ke kterému byla platební karta vydána.Nyní mám novou kartu včetně nového účtu u jiné banky. Jak nyní správně postupovat, abych mohla přes paypal platit prostřednictvím nové karty z nového bankovního účtu?

Re:

Je jedno, že máte nový účet. To se neřeší.
Nová karta:
PROFILE – ADD OR EDIT CREDIT CARD

OK. Díkya za radu.

Dobrý deň, zriadila som si konto na Pay Pal. Ako mi má kupujúci poslať peniaze. Nikd nevidím nejaké číslo môjho účtu alebo moje ID.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 12 lety

Dobrý deň, zriadila som si konto na Pay Pal. Ako mi má kupujúci poslať peniaze. Nikd nevidím nejaké číslo môjho účtu alebo moje ID.

Re:

Já pro příjem peněz PP bohužel nepoužívám (jen na placení přes eshopy), ale PP je nyní již několik měsíců pohodlně v češtině.

Více čtěte zde:
www.paypal-europe.com/cesky

Děkuji za pochopení.

Prepáčte,ešte jedna dôležitá otázka, pretože sa vyznáte v Paypal-e. Nevieete prosím, keď príjmam peniaze v hodnote nad 250 Eur, musím mat aktivovanú CREDIT CARD alebo to nie je nutné a zostanú mi len tak na PayPal-účte ? ďakujem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 12 lety

Prepáčte,ešte jedna dôležitá otázka, pretože sa vyznáte v Paypal-e. Nevieete prosím, keď príjmam peniaze v hodnote nad 250 Eur, musím mat aktivovanú CREDIT CARD alebo to nie je nutné a zostanú mi len tak na PayPal-účte ? ďakujem

Re:

To bohužel nevím. Relace nad 250 jsem přes PP nikdy neřešil. Přečtěte si prosím kompletní český návod. Děkuji za pochopení.

Tento článek byl psán v době, kdy český překlad PP ještě neexistoval, a navíc se hlavně zaměřoval na drobnější platby za zboží z eshopů v zahraničí.

Objednávala jsem si zboží z ebay.com přes paypal, ale prodavající mi napsal zprávu, že není na skladě a nabídl mi full refund. Když mi peníze bude vracet, vrátí se mi zpátky přes paypal na účet anebo se to musí z paypal nějak poslat? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 11 lety

Objednávala jsem si zboží z ebay.com přes paypal, ale prodavající mi napsal zprávu, že není na skladě a nabídl mi full refund. Když mi peníze bude vracet, vrátí se mi zpátky přes paypal na účet anebo se to musí z paypal nějak poslat? Děkuji

Myslím, že se vrátí na váš účet v bance.

Děkuji, brzy to doufám zjistíme :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.