Help for English

"Fallin'" by Laura Doyle

Komentáře k článku: "Fallin'" by Laura Doyle

 

Kde jsem tu melodii už jen slyšela? Že by od Glena Hansarda a Markéty Irglové -Falling slowly?
Jinak díky za každou příležitost k poslechu angličtiny v kombinaci s textovým záznamem. Navštěvuji tyto bezkonkurenční stránky téměř denně.

hezká písnička, 1 chyba :-)

31% – ale na to, že jsem před pár týdny s AJ začala, mi to přijde dobré. :-)

No, začátek se mi vydařil, ale ten konec… hrůza :(

38%..vím, hrůza. Začínám, snažím se, ale mluvená angličtina od rodilého mluvčího a ještě navíc zpívaná je opravdu jiná, než ta od mojí paní učitelky. :-D

Ráda bych se zeptala, jestli je výraz „to be love sick“ běžně používaný i v mluvené řeči, nebo je to spíše básnický obrat? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od babip2aj vložený před 14 lety

Ráda bych se zeptala, jestli je výraz „to be love sick“ běžně používaný i v mluvené řeči, nebo je to spíše básnický obrat? Děkuji

Re:

tak běžné v řeči to není, ale je to normální slovo

Re: Re:

Díky ;-)

Re: dotaz na stažení

Ne, viz článek FAQ – často kladené dotazy:

helpforenglish­.cz/informace/ak­tualni-informace/c20080913­03-Casto-kladene-dotazy–FAQ-.html

77% :?

77% :(

V té poslední části, jak tam zpívala tou výškou jsem ji vůbec nerozumněl :-D jen 2/5 :(

Re:

taky jsem na to celou dobu myslela:-)

Re:

a proč je proboha v oznamovací větě does sing

2 chyby

téhle zpěvačce jsem dost rozuměl až na – breaking a poslední sing

:-)

Velmi pekna pesnicka. Sluchadla do usi, poriadnu hlasitost tomu dat, zavriet oci a vychutnavat si pesnicku :-)
A samozrejme vsetky slovicka vlozit do pamate navzdy…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.