Help for English

Test: Podstatné jméno TIME #1

Komentáře k článku: Test: Podstatné jméno TIME 1

 

1 chybka, co se dá dělat…

A jen malá poznámka – v 8. otázce je jedno in ‚navíc‘.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AJLeArNeR vložený před 14 lety

1 chybka, co se dá dělat…

A jen malá poznámka – v 8. otázce je jedno in ‚navíc‘.

Re:

už ne, díky.

still much

Měl jsem taky 1 chybu a TO ve „still + much time“ větě. Chtěl bych se zeptat, jestli zde mohu použít alespoň „still plenty of“ nebo „still a lot of time“? Jinak tohle pro mě bude těžký se odnaučit :--(, uvědomil jsem si, že to používám asi dost často.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 14 lety

still much

Měl jsem taky 1 chybu a TO ve „still + much time“ větě. Chtěl bych se zeptat, jestli zde mohu použít alespoň „still plenty of“ nebo „still a lot of time“? Jinak tohle pro mě bude těžký se odnaučit :--(, uvědomil jsem si, že to používám asi dost často.

Re: still much

jistě, PLENTY OF a A LOT OF je naprosto v pořádku. Slovíčko MUCH se ale použít nedá.

výsledek

svůj výsledek ani nemůžu publikovat :oops: , ale chtěla jsem se zeptat, co znamená věta It won't happen overnight.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

výsledek

svůj výsledek ani nemůžu publikovat :oops: , ale chtěla jsem se zeptat, co znamená věta It won't happen overnight.

Re: výsledek

něco jako – chce to hodně času, nestihne se to za noc?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

Re: výsledek

něco jako – chce to hodně času, nestihne se to za noc?

Re: Re: výsledek

ao, že se to nestane přes noc, jako že se ráno člověk neprobudí a nebude to už umět

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 14 lety

still much

Měl jsem taky 1 chybu a TO ve „still + much time“ větě. Chtěl bych se zeptat, jestli zde mohu použít alespoň „still plenty of“ nebo „still a lot of time“? Jinak tohle pro mě bude těžký se odnaučit :--(, uvědomil jsem si, že to používám asi dost často.

Re: still much

Taky jedna chybka a taky jsem narazil s MUCH.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 14 lety

still much

Měl jsem taky 1 chybu a TO ve „still + much time“ větě. Chtěl bych se zeptat, jestli zde mohu použít alespoň „still plenty of“ nebo „still a lot of time“? Jinak tohle pro mě bude těžký se odnaučit :--(, uvědomil jsem si, že to používám asi dost často.

Re: still much

též tuhle chybu, a to to pravidlo znám, ale znělo mi to tam nejlíp :-)

Po 70 v testu „TIME #2“ jsem si potreboval zvednout sebevedomi…
Povedlo se :-):-):-)

80%

konecne mensi povzbuzeni

také poprvé 100%

taky jsem překvapená, paráda :-D parádní článek a hlavně přínosný

jupii, no vida, po precteni prislusneho clanku uz to neni 70% ale 100% :-)

Re:

Tvrdit to můžete, obávám se ale, že Vám to nepomůže. :-)

jujda…sem to pekne pohnojila :oops:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.