Help for English

Soutěž o anglické čaje - vyhodnocení

Komentáře k článku: Soutěž o anglické čaje - vyhodnocení

 

Děkuji za moc pěknou soutěž a za výhru, udělala mi velkou radost. Slibuji, že „vítězné“ čaje budu pít jen při činnostech souvisejících s angličtinou :-D

Acho jo, zase nic :-( Ale za týden to budu zkoušet znovu, tak třeba :?:

blahozelam :-)

Jejeeej :-) Z cajiku nic, ale mam vytuzene odpovedeee :-) Blahozelam vitazom, nech si cajiky uziju a v zime nezmrznu. :-) A jasne, najvdaka za celu sutaz. :-) Bola moc pekna :-)

No, tak jsem měla dvě odpovědi špatně.Je to zajímavé.
Ot.č.9. – to jsem hodně dlouho hledala, a dozvěděla jsem se, že to Britové používají, když se jim něco nedaří, když mají nějaký velký problém, nebo co, co jsem to vlastně vyčetla? Také jsem se dozvěděla, že prostě postaví na čaj, ale to jsem jako odpověď zavrhla.
Ot. č. 10 – samozřejmě jsem se také spokojila s hlavní stránkou vyhrávajících čajů – teda s celou hl. stránkou. Tam byl Peter Pan na jednom balíčku, tož jsem se s tím spokojila, ten šálek jsem si tam přimyslelela :-D
Ot. č.11 – tu historii s ‚Bostonským pitím čaje‘, jak se to u nás nazývá znám, ani jsem se nemusela dívat do vyhledávače, jen jsem to pak chtěla trochu rozvést a koukám, že jse to nedopsala, odpověď mám dobře, ale to pokračování se mi vymklo. :-D
Teda co mi gramaticky dělalo problém, to slůvko ‚as‘ – such as taking, referred to as, tyhle dvě otázky mi daly zabrat s tím, co to je myšleno? Může mi někdo napsat české znění otázek č. 7 a 8?
Jinak to byla bezva soutěž, to celoodpolední vyhledávání mě moc bavilo, ani mi nevadí, že jsem nic nevyhrála, čaj moc nemusím a přeji všem výhercům, aby si ho vychutnali.
Áá budeme se těšit na další soutěžení.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 13 lety

No, tak jsem měla dvě odpovědi špatně.Je to zajímavé.
Ot.č.9. – to jsem hodně dlouho hledala, a dozvěděla jsem se, že to Britové používají, když se jim něco nedaří, když mají nějaký velký problém, nebo co, co jsem to vlastně vyčetla? Také jsem se dozvěděla, že prostě postaví na čaj, ale to jsem jako odpověď zavrhla.
Ot. č. 10 – samozřejmě jsem se také spokojila s hlavní stránkou vyhrávajících čajů – teda s celou hl. stránkou. Tam byl Peter Pan na jednom balíčku, tož jsem se s tím spokojila, ten šálek jsem si tam přimyslelela :-D
Ot. č.11 – tu historii s ‚Bostonským pitím čaje‘, jak se to u nás nazývá znám, ani jsem se nemusela dívat do vyhledávače, jen jsem to pak chtěla trochu rozvést a koukám, že jse to nedopsala, odpověď mám dobře, ale to pokračování se mi vymklo. :-D
Teda co mi gramaticky dělalo problém, to slůvko ‚as‘ – such as taking, referred to as, tyhle dvě otázky mi daly zabrat s tím, co to je myšleno? Může mi někdo napsat české znění otázek č. 7 a 8?
Jinak to byla bezva soutěž, to celoodpolední vyhledávání mě moc bavilo, ani mi nevadí, že jsem nic nevyhrála, čaj moc nemusím a přeji všem výhercům, aby si ho vychutnali.
Áá budeme se těšit na další soutěžení.

Re:

7 … jako např…
8 Co je považováno za šampaňské mezi čaji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re:

7 … jako např…
8 Co je považováno za šampaňské mezi čaji

Re: Re:

Jé, děkuji, takže 7. je Kdo má takové hloupé zvyky jako např. vzít si čaj na strom _ (nechat čaj čaj na stromě) jsem z toho jelen. Kdybych náhodou nenarazila na odstavec, kde to přímo Mick Jagger říká, tak bych na to nepřišla. :D
Jdu studovat slovíčko as. :D

Děkuji

Tak jsem se umístila na pátém místě.. Děkuji moc za čaje, už se těším, až si je s přítelem uvaříme :))

naděje

No, nevyhrála jsem čaje, vyhraju Přátele. 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 13 lety

Re: Re:

Jé, děkuji, takže 7. je Kdo má takové hloupé zvyky jako např. vzít si čaj na strom _ (nechat čaj čaj na stromě) jsem z toho jelen. Kdybych náhodou nenarazila na odstavec, kde to přímo Mick Jagger říká, tak bych na to nepřišla. :D
Jdu studovat slovíčko as. :D

Re: Re: Re:

THREE vs TREE !!!

:-( Jdu si uvařit kafe. :-D Gratuluju vítězům.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re: Re: Re:

THREE vs TREE !!!

Re: Re: Re: Re:

Není možná,já přehlídla h? No tak teď jsem úplně perplex. To není možné, že já udělám takovou blbost. Proč jsem pořád měla v hlavě ten strom? Já ZNÁM rozdíl mezi three a tree. Mám hezkou učebnici výslovnosti, která se jmenuje Tree or Three, přivezla jsem si ji z Anglie a hodně jsem ji používala. Ó já hlava zabedněná.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nezbedovic vložený před 13 lety

naděje

No, nevyhrála jsem čaje, vyhraju Přátele. 8-)

Re: naděje

a já taky nevyhrála čaje :-( ale vyhraju esemesky:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 13 lety

Re: Re:

Jé, děkuji, takže 7. je Kdo má takové hloupé zvyky jako např. vzít si čaj na strom _ (nechat čaj čaj na stromě) jsem z toho jelen. Kdybych náhodou nenarazila na odstavec, kde to přímo Mick Jagger říká, tak bych na to nepřišla. :D
Jdu studovat slovíčko as. :D

Re: Re: Re:

Jsem si říkal, co to na mě zkoušíš… :-)

Jej

Já snad nikdy nic nevyhraju…jdu tež na kafe :(
Gratulace vítězům **

Skvělý tak na tohle jsem čekala a jdu si koupit autobus :-) .

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.