Help for English

Orgány v našem těle

Komentáře k článku: Orgány v našem těle

 

Awesome. Díky:)

Ale zapoměl jste na ten největší orgán :-)

což je kůže že?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Filip Waldhans vložený před 13 lety

Ale zapoměl jste na ten největší orgán :-)

Re:

jednoduchá slova jako skin, eye, ear apod. jsem sem nedával, předpokládám, že je všichni na úrovni INTER/UPPER znají.

díky! tyto okruhy slovíček jsou skvělé! :-)

great!

Rozdíl Intestine – bowel

Jaký je rozdíl v použití Intestine vs. bowel?
e.g. cancer of the bowel nebo cancer of the intestine?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jan Cooper vložený před 13 lety

Rozdíl Intestine – bowel

Jaký je rozdíl v použití Intestine vs. bowel?
e.g. cancer of the bowel nebo cancer of the intestine?

Re: Rozdíl Intestine – bowel

BOWEL je anglický výraz, obecné pojmenování, INTESTINE je takové formálnější, lékařštější.

Podobně je např. WOMB a UTERUS. Obojí je děloha, WOMB je obecné, UTERUS je lékařské, odborné, formální..

Nefunkčnost ve Word Manageru?

Díky Marku, jako vždy skvělá práce. Zkoušel to ale rozkliknout do Word Manageru a z nějakého záhadného důvodu to hlásí prázdnou databázi. Zkusí to někdo další, jestli to blbne jen mně? Díky! Jinak mám rozpracovanou slovní zásobu pro Oxford CAE Result (nová edice), ten kurz učím do poloviny března a pak to kdyžtak mohu kompletně poskytnout (zatím mám zpracovaných sedm kompletních lekcí, ale budou všechny).

Re: Nefunkčnost ve Word Manageru?

Je potřeba nejdřív provést aktualizaci databáze, protože jsou to většinou nově přidaná slovíčka a nově přidané obrázky. Import importuje jen odkaz na databázi, takže když je databáze neaktuální, odkazy nefungují a okruh je pak prázdný.

Na okruhu z CAE se kdyžtak můžem domluvit mailem/soukr. zprávou.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: Nefunkčnost ve Word Manageru?

Je potřeba nejdřív provést aktualizaci databáze, protože jsou to většinou nově přidaná slovíčka a nově přidané obrázky. Import importuje jen odkaz na databázi, takže když je databáze neaktuální, odkazy nefungují a okruh je pak prázdný.

Na okruhu z CAE se kdyžtak můžem domluvit mailem/soukr. zprávou.

Re: Re: Nefunkčnost ve Word Manageru?

tak jsem provedl aktualizaci databáze, ale pořád mi to zlobí stejně – má někdo podobný problém?

Re: Re:

On určitě myslel něco jiného.. :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lamanai2 vložený před 13 lety

Re: Re: Nefunkčnost ve Word Manageru?

tak jsem provedl aktualizaci databáze, ale pořád mi to zlobí stejně – má někdo podobný problém?

Re: Re: Re: Nefunkčnost ve Word Manageru?

Ja som si dnes robila aktualizáciu. Nepodarilo sa mi, ale niekde v komentoch bolo, že problém sa rieši a treba počkať. (Problémom je veľký prenos dát či nejak tak.:-) )

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 13 lety

Re: Re: Re: Nefunkčnost ve Word Manageru?

Ja som si dnes robila aktualizáciu. Nepodarilo sa mi, ale niekde v komentoch bolo, že problém sa rieši a treba počkať. (Problémom je veľký prenos dát či nejak tak.:-) )

Re: Re: Re: Re: Nefunkčnost ve Word Manageru?

Dnes večer, pokud se nic zlého nepřihodí, by měl být Patch.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondrass vložený před 13 lety

Re: Re:

On určitě myslel něco jiného.. :D

Re: Re: Re:

Doufám, že ne… :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.