Help for English

MARRY vs. GET MARRIED (test)

Komentáře k článku: MARRY vs. GET MARRIED (test)

 

Úplně mě ten test zaskočil. Takové základy a já na to koukám jak z jara. Všechny možnosti mi přijdou správné. Ó jé! :shock:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od HanaRT vložený před 13 lety

Úplně mě ten test zaskočil. Takové základy a já na to koukám jak z jara. Všechny možnosti mi přijdou správné. Ó jé! :shock:

Re:

Pak rozhodně doporučuji podrobný článek :-) (odkaz nad testem)

yippee

deset z deseti :-) , občas je dobré zvednout si náladu plným skorem. Už to je nějakej pátek co jsem ten článek četl, ale něco málo ve mě zbylo

opět jsem si oddechla! časem jsem si přestávala být jistá! díky :-)

gramatika

Opakování je matka moudrosti! Díky za články i testa každý den, snad je to cesta k trvalému uložení na mém mozkovém servru. Díky článku 80 bodíků,jsem spokojená. :-D :oops: :-D

Já si říkala – přečti si ten článek… Ale já ne, chtěla jsem vědět, co se stane, když to střelím rovnou.. No a pak se divím, že se stalo to, čeho jsem se bála ;-) :-D :-D

Re: Re:

Tak už jsem zvládla článek i test. Pokusím se ho zopakovat za pár týdnů bez koukání do článku. Ukládám si poznámku do mobilu.:-)
Jinak na HFE existuje ještě jeden podobný článek z r.2006 (od Marka) a taky je zajímavý, zas trochu z jiné strany, na doplnění. Pro mě třeba novinka, že marry znamená také oddat někoho.

Proč je v deváté větě napsáno, že by správně muselo být If she get married to him a né gets? Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jakub Ryba vložený před 11 lety

Proč je v deváté větě napsáno, že by správně muselo být If she get married to him a né gets? Díky

Myslíte ve vysvětlení špatné odpovědi? Jde o překlep, děkuji z upozornění, opravil jsem :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.