Help for English

Soutěž o seriál HOW I MET YOUR MOTHER

Komentáře k článku: Soutěž o seriál HOW I MET YOUR MOTHER

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od crazyflower vložený před 13 lety

Re:

It's gonna be LEGEN… wait for it and I hope you're not lactose intolerant because the second half of the word is …DARY!!! love it!!!

Re: Re:

:-D
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Maoranka vložený před 13 lety

Re: Re:

Moje řeč :) Stejně jsou nejlepší první tři řady, pak to jde pomalu do kopru

Re: Re: Re:

True story!:D

AAAAAAAA

po celodennom teseni sa na sutaz som si prave uvedomila ze budem zrejime pocas trvania sutaze 3 dni v nemocnici bez internetu :-/ … tak mozno este dovtedy nieco vymyslim

Díky, už se moc těším.

Re: Re:

Tak to já taky – mám skvělého manžela a dva malé loupežníky… ale soutěže jsem si tu vždycky užívala jen jako účastník v publiku :-D

Re: Re:

to já jsem min.měsíc zjistila, že nakupování na amazonu je brnkačka – navíc tam měli všech 10 sezón FRIENDS ve slevě za poloviční cenu (jen děti litují, že tam ta čeština není :c) ). Ale ta hromadná objednávka je dobrý nápad ;c)

skvěle…muj neoblíbenejší serial :-D

Nice.

8-) It's going to be awesome!

This type of series is not my cup of tea.But if the questions are just half as interesting as in the previous competition (Bones),I´ll be sure to take part in it.

Trosku me mrzi, ze vzdycky vsechny souteze jsou pres vikend a hlavne o tom, ze se stranky musi navstevovat denne … ja pres vikend mam jine aktivity nez sedet u PC a internetu a vzdycky na tom ztroskotam, protoze nestihnu dve otazky … :?
Tenhle serial me moc nenadchl, ale videla jsem ho jen v cestine, tak to zkusim … od te doby, co znam vsechny serie Pratel v anglictine nazpamet, se na cesky dabing take nemuzu divat … skoro to nedava smysl, hlavne starsi dily a clovek se u toho tak nenasmeje

I LOVE IT!!!

NAJ naj najlepší seriál aký poznám :-D Dúfam že vyhrám 8-) :-D

Tak pro dnešek po chvilkovém brouzdání odsoutěžíno :-)

zbožňuji vaši kreativitu, Marku. BOnes byla super soutěž a teď se opět pobavíme docela jinak :-)

today

it was quite easy.

Ta druhá otázka je myšlena na HIMYM nebo na jiný seriál??snad se na to muzu zeptat.. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.