Help for English

PUDDING není pouze 'pudink'

Komentáře k článku: Co vše může být PUDDING

 

pěkné

vypadá to výborně, hned bych ochutnala…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re:

Možná se to traduje, ale zásadně s tím nesouhlasím, ačkoli uznávám, že občas mají ‘bláznivé’ kombinace přísad a chutí:-)

Ledvinkový pudink jsem ještě nejedl, vždycky jsem na lístku našel něco zajímavějšího.

Ostatně doporučuji web nebo časopis BBC Good Food. Recenze zde.

Stačí projít pár stránek a uděláte si nejlepší obrázek o moderní britské kuchyni.

Re: Re:

Traduje se to především ve Francii:-)

Re: Re: Aglické mňamky

Náhodou fish and chips na novinovém papíře je jedna z věcí, které bych si určitě chtěla dát kdybych přijela do Anglie :), právě proto, že jsem o tom už tolikrát slyšela.

Mlask, neco bych ani nemusel, ale takovej sticky toffee pudding vypada paradne!

Britská kuchyně

Dobrý den, prosím jaké jsou typické pokrmy britské kuchyně? Dočetl jsem se, že to můžou být např. fish and chips, roast beef nebo Christmas pudding… Kdyžtak mně opravte nebo něco přidejte. Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Footballer vložený před 13 lety

Britská kuchyně

Dobrý den, prosím jaké jsou typické pokrmy britské kuchyně? Dočetl jsem se, že to můžou být např. fish and chips, roast beef nebo Christmas pudding… Kdyžtak mně opravte nebo něco přidejte. Děkuji.

Re: Britská kuchyně

Jo, to jo, a mnoho mnoho dalšího.

Vygůglujte si třeba BRITISH CUISINE :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re: Britská kuchyně

Jo, to jo, a mnoho mnoho dalšího.

Vygůglujte si třeba BRITISH CUISINE :-)

Re: Re: Britská kuchyně

Jj díky :)

Jedlo na novinovom papieri ? Brrrrrr !!!! Veď tlačiarenska farba je ževraj jedovatá. Niežeby som bola nejaká fajnová, ale keď vidím tie kombinácie, tak obyčajný chlieb s maslom je ozajstná pochúťka.

Veď tlačiarenska farba je ževraj jedovatá.

Přesně tak!

V novinovém papíře se prodával tento pokrm zhruba do roku 1980, kdy jeho použití bylo zakázáno s ohledem na zdravotní nebezpečí barvy. Dnes se fish and chips prodávají nejčastěji v kartonových nebo papírových napodobeninách novin, aby byl zážitek co nejvíce autentický. (radynacestu)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.