Help for English

Jaký byl Englishbooks Day with City & Guilds?

Komentáře k článku: Jaký byl Englishbooks Day with City & Guilds?

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 13 lety

jsem moc ráda, že jste si tuto úžasnou akci užili! opravdu to muselo být skvělé! pokud mi příště nic nezabrání, ráda se též zúčastním! :-)

Re:

Taktéž mě mrzí, že jsem se nemohl zúčastnit, příště to vyjde :)

Byl to prima den:) Vim, kde mi „protýká vědro“ :-D. K tomu zajímavé semináře a příjemné posezení v hospůdce nemá chybu. Díky.

Me se taky libilo jak sme se pripletli do Masopustniho pruvodu. Z podbrany vychazel pruvod plny masek a prevleku nasledovan davem s taskami a logem Englishbooks :) Pote velka cast nemistnich postupovala dale za pruvodem uplne jinym smerem :) Divil jsem se, ze sme se pak vsichni sesli :)

I já se připojuji k všeobecnému pochvalnému proudu. Děkuji i za dobrý tip na hotel – příjemné prostředí i personál. Organizace skvělá, organizátoři ještě lepší, Mr. Witt by měl být coby zkoušející naklonován :-) . Hodinka s panem Matuškou utekla jako voda, propásla jsem ovšem pana Víta, což mě velmi mrzí. Snad příště. Cen pro oceněné i v tombole překvapivě mnoho a moc pěkných. Vezly jsme s kolegyní několik kilo cen a několik kilo z englishbooksu na zádech domů, ale byla to kila příjemná. Snad za rok znovu??? Ještě jednou díky

Bylo to fajn, ale asi jsem zvolil špatnou strategii pití. Měl jsem si dát pivko před speakingem a večer pít radši minerálku :-)
Pan Matuška byl super „týpek“ a ta aktivita na mluvení „anecdote“ mě zaujala.
Co se týče tomboly, tak i kdyby tam bylo třikrát tolik cen, tak já nevyhraju :shock:
Ohledně zkoušek City@Guilds, i když jsem prošel, tak jsem zklamanej ze svého výsledku. Ve srovnáním třeba s CAE bych řekl, že zde byla nevýhoda, že jsem dopředu neznal formát zkoušek a bylo to zkrácené. Navíc ta venkovní kulisa mě jako starého nervózu znervózňovala. Ale musím říct, že se mi líbilo první poslechové cvičení a roleplays s rodilým mluvčím.
Celkově super akce. Jen škoda, že nezůstalo více lidí déle.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Johnnie vložený před 13 lety

Povedenej sraz! :-) dobrá organizace, všechno klaplo, jak mělo, seznámil jsem se s Markem a Romanem a dalšími :-) S výsledky zkoušky jsem taky spokojenej, vyhrál jsem Destination B2 a ještě jednu knížku v tombole :-) (BTW zkouška City&Giulds mi opravdu přijde lehčí než třeba FCE) Jinak knihkupectví englishbooks vypadá fakt dobře, byl jsem tam poprvý a asi ne naposled teda:-D A večerní konverzace byla příjemná :-) A nejlepší byl asi Roman s jeho „spadáš u mě do kasty přeučená ruštinářka, tečka“ :-D… Poor Ramonis :-(

No nic, it was great to see you in the flesh :-)

Re:

No comment…:D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 13 lety

Bylo to fajn, ale asi jsem zvolil špatnou strategii pití. Měl jsem si dát pivko před speakingem a večer pít radši minerálku :-)
Pan Matuška byl super „týpek“ a ta aktivita na mluvení „anecdote“ mě zaujala.
Co se týče tomboly, tak i kdyby tam bylo třikrát tolik cen, tak já nevyhraju :shock:
Ohledně zkoušek City@Guilds, i když jsem prošel, tak jsem zklamanej ze svého výsledku. Ve srovnáním třeba s CAE bych řekl, že zde byla nevýhoda, že jsem dopředu neznal formát zkoušek a bylo to zkrácené. Navíc ta venkovní kulisa mě jako starého nervózu znervózňovala. Ale musím říct, že se mi líbilo první poslechové cvičení a roleplays s rodilým mluvčím.
Celkově super akce. Jen škoda, že nezůstalo více lidí déle.

Re:

Zkušební testy City & Guilds byly na netu k ozkoušení dopředu;)
Kulisa byla dost zlá, při Listening to ještě přeřval kazeťák, ale při Reading jsem si musel v jednu chvíli doslova zacpat uši, ježto se vůbec nešlo soustředit na text při tom „cirkusákovi“ venku;)
A co konkrétně Vám přišlo odlišné od CAE? Ne, že bych ho někdy dělal, ale díval jsem se rovněž na tyto zkušební testy (CAE) a přišlo mi to dost podobné… Zajímá mne to čistě ze zvědavosti:))

Jsme rádi, že se vám sobotní akce líbila. Vaše spokojenost je naší spokojeností :-) Určitě setkání podobného typu zase zopakujeme.
P.S. Fotky dáme na facebook, jakmile je dostaneme od fotografů …

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví City&Guilds
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Johnnie vložený před 13 lety

Povedenej sraz! :-) dobrá organizace, všechno klaplo, jak mělo, seznámil jsem se s Markem a Romanem a dalšími :-) S výsledky zkoušky jsem taky spokojenej, vyhrál jsem Destination B2 a ještě jednu knížku v tombole :-) (BTW zkouška City&Giulds mi opravdu přijde lehčí než třeba FCE) Jinak knihkupectví englishbooks vypadá fakt dobře, byl jsem tam poprvý a asi ne naposled teda:-D A večerní konverzace byla příjemná :-) A nejlepší byl asi Roman s jeho „spadáš u mě do kasty přeučená ruštinářka, tečka“ :-D… Poor Ramonis :-(

No nic, it was great to see you in the flesh :-)

Re:

Moc děkujeme za zpětnou vazbu ohledně zkoušek. Jen bych chtěla podotknout, že se v současné době nedá říci, která zkouška, je těžší nebo lehčí, protože všichni tvůrci zkoušek vychází ze Společného evropského referenčního rámce a existují také studie, které danou úroveň potvrzují. FCE a City&Guilds Communicator je/by měla být úroveň B2:).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od City&Guilds vložený před 13 lety

Re:

Moc děkujeme za zpětnou vazbu ohledně zkoušek. Jen bych chtěla podotknout, že se v současné době nedá říci, která zkouška, je těžší nebo lehčí, protože všichni tvůrci zkoušek vychází ze Společného evropského referenčního rámce a existují také studie, které danou úroveň potvrzují. FCE a City&Guilds Communicator je/by měla být úroveň B2:).

Re: Re:

Ano, proto jsem psal „mi přijde lehčí“, můj osobní, subjektivní názor :-) Zkouška byla skvělá, ale já jsem holt zvyklej dělat cvičné testy jenom na FCE, se City&Guilds jsem se setkal poprvé…(když nepočítám pátek večer, kdy jsem si o této zkoušce zjišťoval co možná nejvíc věcí + si zkusil ukázkové zadání na netu). Líbilo se mi třeba poslechové cvičení na vybrání nejvhodnějších navázání těch kratičkejch dialogů :-) Ale prostě mi to přišlo lehčí tím, že tam nebyly např. frázový slovesa nebo idiomy, kolokace a další věci, který jsou pro mě u FCE nejtěžší :-)

Fotky

Můžete prosim dát fotky i sem? Nebo někam jinam než na facebook?

Sobota se vydařila, vše perfektně zorganizováno. Když porovnám zkoušku City & guilds(B2) s FCE, tak bych řekl, že obtížnost je podobná, akorát mě překvapil speaking, který jsem měl u FCE výborný a zde jentaktak.V knih­kupectví bylo tolik knih, že byl problém odolávat. A ta restaurace bylo opravdu nekuřáká, což bylo fajn.

Fotky na fb!

Na našem facebooku máme už fotky. Můžou se na ně podívat i ti, kteří na fb nejsou. www.facebook.com/…460150107038!/album.php?a­id=47826&id=132460150107­038

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Englishbooks.cz vložený před 13 lety

Fotky na fb!

Na našem facebooku máme už fotky. Můžou se na ně podívat i ti, kteří na fb nejsou. www.facebook.com/…460150107038!/album.php?a­id=47826&id=132460150107­038

Re: Fotky na fb!

Odkaz na fotky na FB funguje i tento: on.fb.me/beroun :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Johnnie vložený před 13 lety

Re: Re:

Ano, proto jsem psal „mi přijde lehčí“, můj osobní, subjektivní názor :-) Zkouška byla skvělá, ale já jsem holt zvyklej dělat cvičné testy jenom na FCE, se City&Guilds jsem se setkal poprvé…(když nepočítám pátek večer, kdy jsem si o této zkoušce zjišťoval co možná nejvíc věcí + si zkusil ukázkové zadání na netu). Líbilo se mi třeba poslechové cvičení na vybrání nejvhodnějších navázání těch kratičkejch dialogů :-) Ale prostě mi to přišlo lehčí tím, že tam nebyly např. frázový slovesa nebo idiomy, kolokace a další věci, který jsou pro mě u FCE nejtěžší :-)

Re: Re: Re:

No to je protože, jak jsem pochopil, součástí zkoušky není „Use of English“ jako v Cambridge zkouškách.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.