Help for English

Nové stránky Vitware + speciální sleva!

Komentáře k článku: Nové stránky Vitware + speciální sleva!

 

No vida, už asi dva měsíce přemýšlím o objednání, tohle mě už asi konečně rozhoupe :-D

Super, taktéž jsem chtěl každým dne tyhle superprogramy objednat. Díky :-)

Škoda

Jé. :-) A že mi zrovna před pěti dny přišel. Bejt tady ta sleva o týden dřív, tak bych ušetřil. Ale nevadí, ten program za to stál. :-)

Demoverze

Pokoušel jsem se na zkoušku o stažení a následnou instalaci demo Vitware, ale neúspěšně. Nejde mi to nainstalovat. Objevuje se chybové hlášení NSIS Error -poškozený soubor, nebo neúplný download.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Josef vložený před 13 lety

Demoverze

Pokoušel jsem se na zkoušku o stažení a následnou instalaci demo Vitware, ale neúspěšně. Nejde mi to nainstalovat. Objevuje se chybové hlášení NSIS Error -poškozený soubor, nebo neúplný download.

Re: Demoverze

Ta hláška říká, že se soubor nestáhl celý. Zkuste stažení zopakovat, případně použijte pro stažení jiný prohlížeč než IE.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: Demoverze

Ta hláška říká, že se soubor nestáhl celý. Zkuste stažení zopakovat, případně použijte pro stažení jiný prohlížeč než IE.

Re: Re: Demoverze

Zkusil jsem to v Opeře a také se to nepodařilo, zprávce stahování oznamuje chybu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Josef vložený před 13 lety

Re: Re: Demoverze

Zkusil jsem to v Opeře a také se to nepodařilo, zprávce stahování oznamuje chybu.

Re: Re: Re: Demoverze

Chyba bude nebude na straně HFE, několikrát se podařilo stáhnout DEMO bez problémů – mně i mým školákům. Dříve jsem navštěvovala různé jiné stránky. Teď jsem častěji tady a doporučuji, šířím…

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od dahlia57 vložený před 13 lety

Re: Re: Re: Demoverze

Chyba bude nebude na straně HFE, několikrát se podařilo stáhnout DEMO bez problémů – mně i mým školákům. Dříve jsem navštěvovala různé jiné stránky. Teď jsem častěji tady a doporučuji, šířím…

Re: Re: Re: Re: Demoverze

Tak už se mi konečně podařilo jej stáhnout a nainstalovat.

Taky jsem se dlouho rozhoupávala a tohle mě přinutilo. Díky moc :-D :-D

Re:

Určitě se vyplatí na Word Manager přejít. Učí s ním je ještě mnohem efektivnější než s Language Labem.

nové stránky

vypadají moc pěkně

Chci zaplatit pres Pay Pal, ale nenasla jsme vhodny odkaz jak na to? Objednavku uz jsem poslala.....Diky

Dopoledne jsem si objednala jedno CD pro vnučku. Můžu přiobjednat ješte jedno?

Re:

Jistě, napište ale na Vitware.cz

Re:

Napište prosím mail na vitware.cz, domluvíme se.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.