Help for English

SIGNS and NOTICES (photo quiz #6)

Komentáře k článku: SIGNS and NOTICES (photo quiz 6)

 

Question

Question 3: The amount of vegetable isn't in pounds?

Question 10: There is a kitchen closed from 3pm to 5pm, but in my opinion that doesn't mean you can't get a beer and have chat with friends.

Thank you

CD

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Bartel vložený před 12 lety

Question

Question 3: The amount of vegetable isn't in pounds?

Question 10: There is a kitchen closed from 3pm to 5pm, but in my opinion that doesn't mean you can't get a beer and have chat with friends.

Thank you

CD

Re: Question

3: Not necessarily and I didn't want to complicate things for pre-intermediate students.
10: Of course, the kitchen is closed, but you can have drinks. What was I thinking. I've altered the question.

90 procent, slušný juchú :-D
Perfektní testík, mám tyhle moc ráda

ten nápis s bicykly – není to před Britským muzeem?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Geo vložený před 12 lety

ten nápis s bicykly – není to před Britským muzeem?

Re:

Ne, myslím, že to bylo někde u plotu nějaké restaurační zahrádky :-) Ale takových a podobných nápisů je v UK hodně :-)

pane Romane, opět super. Díky moc za váš „seriál“. To miluju!Ještě aby se mi to podařilo hezky vytisknout. Starší děti přebraly moje nadšení a taky se tím rády baví. :-D

Super testík. Děkuji. Cedulka ze St James' Park je dokonalá. (Teda myslím, že je odtamtud, taky jsem si jí kdysi fotil).

Re: Re: Re:

Přečtěte si prosím přesně PŘESNĚ spodní část nápisu cedule…

Testy tohoto typu jsou vážně skvělé, moc mě baví. Hlavně jsou velmi užitečné a praktické.
Těším se na nějaký další.

Re: Re:

Suprově vysvětleno, děkuji, zrovna jsem se na to samé chtěla zeptat :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.