Help for English

Vyhodnocení velké letní soutěže

Komentáře k článku: Vyhodnocení velké letní soutěže

 

Gratuluji výhercům!
Škoda jen, že se vám nepodařilo zvládnout publikovat ty soutěžní příspěvky. Na ty jsem se osobně těšil mnohem víc než na případnou poukázku na nákup. To by byla už jen třešnička na dortu. Myslel jsem, že právě kvůli jejich spracovávání trvá ono vyhodnocení trochu déle.
Tak snad příště…

A jakým způsobem můžeme poukázku uplatnit? Dostaneme nějaký slevový kód? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 11 lety

Gratuluji výhercům!
Škoda jen, že se vám nepodařilo zvládnout publikovat ty soutěžní příspěvky. Na ty jsem se osobně těšil mnohem víc než na případnou poukázku na nákup. To by byla už jen třešnička na dortu. Myslel jsem, že právě kvůli jejich spracovávání trvá ono vyhodnocení trochu déle.
Tak snad příště…

Ano, kvůli tomu to trvalo tak dlouho… ale časově to prostě nezvládáme.Přís­pěvky, alespoň ty nejlepší, se pokusím zveřejnit někdy začátkem příštího roku. Je to ale časově velmi náročné.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od slunicko.m vložený před 11 lety

A jakým způsobem můžeme poukázku uplatnit? Dostaneme nějaký slevový kód? :-)

Ještě dnes výhercům pošlu informace mailem.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

Ano, kvůli tomu to trvalo tak dlouho… ale časově to prostě nezvládáme.Přís­pěvky, alespoň ty nejlepší, se pokusím zveřejnit někdy začátkem příštího roku. Je to ale časově velmi náročné.

Rozumím. Těším se na jakékoli příspěvky, vždyť o ně v téhle soutěži šlo především, a klidně i později. Děkuji.

Gratuluji vítězům!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.