Help for English

Hlášení překlepů

 

Pokud během zkoušení naleznete překlep či nějakou drobnou chybku, můžete kliknout na odkaz “Nahlásit chybu”, který se nachází v pravé dolní části nad ukazatelem průběhu.

V současné době jsem volil funkci odkazu, není možné doplnit žádný komentář, co je ve větě špatně, uvidíme zda se tento postup osvědčí.

Pokud naleznete chybku v programové části, stále je nejlepší způsob jak to nahlásit pomocí vložení odkazu na fórum.

Tak to jsem nahlásila chybu, kde nebyla. Myslela jsem, že se nejdřív otevře nějaký formulář a pak se dá teprve odeslat…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Wenra vložený před 11 lety

Tak to jsem nahlásila chybu, kde nebyla. Myslela jsem, že se nejdřív otevře nějaký formulář a pak se dá teprve odeslat…

:-) nevadí, naopak, díky za zpětnou vazbu – trochu se obávám, že předpokládané chování je toto, budeme to muset poštelovat.

Upravili jsme systém hlášení chyb. Nyní se tlačítko na nahlášení chyby nachází na každé stránce, po jeho stisknutí se zobrazí textové políčko, do kterého můžete chybku popsat.

Při odeslání chyby se ukládají i informace o právě zobrazené stránce/slovíč­ku/testové otázce.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.