Help for English

Word Manager: zvukové nahrávky

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od 5-ko vložený před 11 lety

Viem že svoju energiu teraz smerujete na nové produkty, ENGLISHME, ale bolo by dobre venovať sa aj starším produktom.

Dobrý den, pracujeme na tom. Tento problém se objevil opravdu spíše u zlomku uživatelů. Na dálku se řeší velmi těžko, protože těch proměnných může být ve hře hodně. Nejrůznější nastavení windows, ochranné a bezpečnostní prográmky spuštěné na pozadí apod.

Na našich počítačích vše funguje, jak má. A pokud sami chybu neumíme nasimulovat, těžko se hledá a odstraňuje.

Zde máme hlášení od čtyř uživatelů a každý problémy spolu ani nemusí souviset.

Prosíme proto o trpělivost, řešení může ještě nějaký čas trvat. Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od 5-ko vložený před 11 lety

Napriklad slovicko: project

  1. priamo v programe /slovniku/ sa nachádza 4× – všetky “cinkaju”
  2. v SndBank sa nachádza 2× /noun a verb/ – zvuk je OK

Ako teda postupovať? Mám verziu 1.1.347

Dobrý deň

Dopĺňam informáciu že spomínané problémy a aj problémy ktoré som zaslal cez “Robot Vitware” mám aj na domácom aj na pracovnom počítači, kde mam nastavenia windows a ostatné rozdielne.

Dobrý den, mám problém s editováním slovíček ve Word Manageru. Když přidávám nové slovíčko, tak s vložením obrázku je všechno v pořádku, ale když chci vložit nahrávku slovíčka ve wav. formátu, tak mi to píše Run time error ‘9’ nebo něco takového a celý Word Manager se mi vypne. Dá se tato chyba nějak odstranit? Děkuji moc za odpověď

Lze soubor vytvořený v Englishme převést do Word Manageru? (Ne vždy je dostupný internet 

No, to bohužel nejde. Zpětnou kompatibilitu ani v tuto chvíli neplánujeme. Opačně ano, na tom pracujeme,

Slovíčko “would like” není zvuk – pouze cinká…u slovíček uvedených v diskusi zvuk mám.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.