Help for English

FCE vhodná učebnice

 

Ahoj, chystám se zaregistrovat na FCE. Nechci si platit přípravný kurz, a proto sháním vhodné učebnice na samostudium. Máte s učebnicemi (popřípadě jakými) dobré zkušenosti? děkuji za rady =)

Ahoj, taky se chystam na fce. Mam knihu english grammar in use modrou a rozhoduji se jeste mezi destination b2 a grammar and vocabulary for first certificate. Rada bych si poridila obe ale jsou drahe. Poradite kterou driv koupit? Nebo ktera je lepsi? Dekuju

Mne sa lepšia videla Destination B2, páčila sa mi prehľadnosť, najmä pri slovnej zásobe: pri UOE ju určite využiješ, napr.: rôzne tvary toho istého slova; teraz som si dokúpila aj C1&C2 :D Grammar&Voc mi prišla skôr ako taká klasická učebnica, listovala som si ju, no nepripravovala som sa z nej, nevyzerala zle, ale Destination ma zaujala viac

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.