Help for English

SIGNS and NOTICES (photo quiz #10)

Komentáře k článku: SIGNS and NOTICES (photo quiz 10)

 

Číslo 9 je naprosto bezkonkurenční!

Díky za test! Můžu se zeptat? Odpověď, že ANGUS je název restaurace, je špatně, protože celý název je Angus Steakhouse nebo proto, že je to název celého řetězce restaurací? Díky

Protože oni sami o tom píšou:
At Angus, we are committed to providing high quality food to London and its visitors for years to come.

totálne a absolútne zbožňujem tieto Romanove značky a tabule. Len 30%. Nesmierne náročné tentokrát. Ale krásne. V čom mám totálne nejasno je until… proste to vždy zkoním Ale dík Moc za zábavu Roman Krásny nový rok

Odkaz na příspěvek Příspěvek od swimmer vložený před 10 lety

Díky za test! Můžu se zeptat? Odpověď, že ANGUS je název restaurace, je špatně, protože celý název je Angus Steakhouse nebo proto, že je to název celého řetězce restaurací? Díky

Protože oni sami o tom píšou:
At Angus, we are committed to providing high quality food to London and its visitors for years to come.

No jo, já si vůbec neuvědomil, že si vlastně vzali jméno toho plemene do názvu restaurace, takže jsou tam dvě správné odpovědi. Jdu to předělat. Dík za upozornění.

Posledná otázka je dobrý rébus:

  • HUB je podľa slovníka “stredisko, oblasť” a nie uzol
  • Ten koník mi nič neevokoval
  • Označenie času formou 1700 je pre mňa novinka
Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 10 lety

Posledná otázka je dobrý rébus:

  • HUB je podľa slovníka “stredisko, oblasť” a nie uzol
  • Ten koník mi nič neevokoval
  • Označenie času formou 1700 je pre mňa novinka

HUB je středisko či oblast, do které a ze které něco směřuje. Tady je myšlen “dopravní uzel”.

Ten koník vám k ničemu pomoct nemohl. Ale do poznámky ve vysvětlení jsem napsal takovou zajímavost k tomuto obrázku. Klíčové zde bylo NEW YEAR'S EVE = Silvestr.

Označení času ve formě 1700 apod. (včetně “zvláštního” způsobu přečtení) je docela časté a je dobré o něm vědět, proto jsem rád, že se mi podařilo ukořistit fotku s tímto formátem 

S porozumnenim jsem problem nemel, ale narazil jsem na svoji neznalost realii, tj. ze na Silvestra busy jezdi a ze nejezdi na prvni svatek vanocni.

Ďakujem. Úplne perfektné.

Díky za podobné kvízy, pobavím se a vytvářím taky, aspoň se snažím…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.