Help for English

onlinejazyky.cz

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdo z vás má zkušenost s kurzy angličtiny (i ostatní – španělština, francouzština, němčina) na stránkách onlinejazyky.cz

Chtěla bych si nějaký kurz vybrat, ale nevím, jestli to má cenu. (používala bych ho hlavně na samostudium)

Děkuji za odpověď

Já osobně doporučuji alespoň vyzkoušet (zdarma) místní aplikaci EnglishMe!, mám s ní zatím výtečné zkušenosti.
Pokud se rozhodnete si ji i zakoupit, cena je mnohem nižší než u Vámi uváděné stránky, a to při podobných schopnostech aplikaci. 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 10 lety

Já osobně doporučuji alespoň vyzkoušet (zdarma) místní aplikaci EnglishMe!, mám s ní zatím výtečné zkušenosti.
Pokud se rozhodnete si ji i zakoupit, cena je mnohem nižší než u Vámi uváděné stránky, a to při podobných schopnostech aplikaci. 

Englisme jsem zkoušela bezplatně a mám i zakoupeno, ale bohužel pro mě to nejspíš není…přijde mi to nudné 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucienne94 vložený před 10 lety

Englisme jsem zkoušela bezplatně a mám i zakoupeno, ale bohužel pro mě to nejspíš není…přijde mi to nudné 

To mě mrzí. Ta aplikace samozřejmě není samospasitelná, je nezbytné ji klasicky kombinovat např. s četbou a poslechem / sledováním filmů/seriálů atd.

Každému samozřejmě vyhovuje něco jiného. Také je možné, že jste ještě neobjevila všechny funkce aplikace. 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 10 lety

To mě mrzí. Ta aplikace samozřejmě není samospasitelná, je nezbytné ji klasicky kombinovat např. s četbou a poslechem / sledováním filmů/seriálů atd.

Každému samozřejmě vyhovuje něco jiného. Také je možné, že jste ještě neobjevila všechny funkce aplikace. 

Myslím, že aplikaci jsem prozkoumala dostatečně, ale bohužel je to pro mě nuda..

Jinak samozřejmě kombinuji se sledováním seriálů a filmů atd.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucienne94 vložený před 10 lety

Englisme jsem zkoušela bezplatně a mám i zakoupeno, ale bohužel pro mě to nejspíš není…přijde mi to nudné 

Dobrý den, píšete, že máte zakoupeno, ale toto uživatelské jméno mělo aktivované pouze týdenní bezplatné testování, které již v září vypršelo.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 10 lety

Dobrý den, píšete, že máte zakoupeno, ale toto uživatelské jméno mělo aktivované pouze týdenní bezplatné testování, které již v září vypršelo.

Mám zakoupeno přes jiný nick Mělo by mi teď někdy končit.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.