Help for English

Use of English with musicals #1 - Starter

Komentáře k článku: Use of English with musicals 1 - Starter

 

supr 100% byla by hanba tohle nemít 100.

Supr, že ty testy sou takové, ačkoli… ty predtím se mi líbíli víc. Byly náročnejší, ale jeden se díky nim taky víc naučil. Na druhou stranu pro začátečniky nebyly motivujíci, spíš frustrujíci, todle je fak pro začátečníky.

Já sem vdečná za tydle testy I články. Vím, že ten čas ste mohl utratit pro sebe, takže fakt díky vám všem co se rozhodnete venovat ten čas nám studentum

ješte jednou dík všem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ar vložený před 10 lety

supr 100% byla by hanba tohle nemít 100.

Supr, že ty testy sou takové, ačkoli… ty predtím se mi líbíli víc. Byly náročnejší, ale jeden se díky nim taky víc naučil. Na druhou stranu pro začátečniky nebyly motivujíci, spíš frustrujíci, todle je fak pro začátečníky.

Já sem vdečná za tydle testy I články. Vím, že ten čas ste mohl utratit pro sebe, takže fakt díky vám všem co se rozhodnete venovat ten čas nám studentum

ješte jednou dík všem

Však Vy už dlouho nejste žádný začátečník!
Jak je v úvodním článku, testy budou pro všechny úrovně, tedy i Intermediate, Upper-Intermediate a Advanced, takže tam přitvrdíme. TTT A ta řada s Idiomy bude samozřejmě pokračovat.
Jsem rád, že se Vám to líbí. Mohu mluvit samozřejmě jen za sebe, ale ono i při psaní článků a testů je třeba si spoustu věcí dohledat, zjistit a dost se toho dá naučit – takže to člověk nakonec dělá i pro sebe a svoji angličtinu.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.