Help for English

BE učebnice

 

Z které BE od kterého nakladatelství se vám dobře učí a nestojí milión? Tzn třeba tisícovku učebnice… Něco user friendly, effective… Míním své drahé studenty ve firemních kurzech příští rok “přeladit” z General English učebnic na Business English. Mají 90 minut týdně, často nemohou dojít do hodin, peníze nemají ani oni ani já…jsem u nich osvč přes jazykovku. Ráda bych tak 1 knihu na dva roky, level to je cca A až B2/C1 cíl. Děkuji předem za cenné názory a rady a omlouvám se, pokud to píši jako blb, mozek se mi už dnes rozpustil…;-)

Já hodně rád používám IN COMPANY. ELEMENTARY se mi moc nelíbila, přišel mi tam hodně velký nepoměr v úrovni gramatických cvičení a textů ke čtení a poslechů. Začínající s tím měli problémy. Ale od úrovně PRE-INTERMEDIATE se mi už s ní pracovalo hodně dobře. Nejvíce se mi líbila INTERMEDIATE…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 10 lety

Já hodně rád používám IN COMPANY. ELEMENTARY se mi moc nelíbila, přišel mi tam hodně velký nepoměr v úrovni gramatických cvičení a textů ke čtení a poslechů. Začínající s tím měli problémy. Ale od úrovně PRE-INTERMEDIATE se mi už s ní pracovalo hodně dobře. Nejvíce se mi líbila INTERMEDIATE…

A co tedy jiného pro elementary? Znamená to, že ta jediná úroveň se jim fakt nepovedla a je třeba začínat s jinou knihou a pak přejít k IN COMPANY, anebo je to stejně nejlepší možnost na trhu s tím, že ty ostatní levely jsou prostě jen povedenější..? Děkuji za odpověď.

já učím podle The Business a jsem s ní spokojená tak nějak napůl. Je to dost těžké, co se týče slovní zásoby – hodně moc nových slovíček. Gramatika je v pohodě. Co se mi na ní líbí nejvíce, je množství aktivit, článků, poslechů apod. Je tam spousta věcí, co se dá využít, takže pokud plánujete použití na delší dobu, tak bych řekla, že stojí za kouknutí. Já mám 5 lekcí na semestr a to je strašně moc rychlý, bohužel. 5 lekcí na rok by bylo lepší, člověk by si s tím líp vyhrál :-) … jako není to nejlepší učebnice, ale myslím, že je hodně moderní a aktuální, takže to studenty může zaujmout

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.