Help for English

Slovíčka z knih o Harry Potterovi

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné slovní okruhy z HFE na téma Harry Potter přidat do English Me! Při zobrazení okruhů na HFE je dole poznámka, že si leze tato slovíčka v English Me! procvičit, tyto okruhy jsem ale v English Me! nenašla. Moc děkuji

okruh by mělo být možné spustit zde na Help for English právě pomocí toho odkazu dole. Importuje se do English Me a pak už si ho můžete zkoušet v English Me.

To jsem samozřejmě zkoušela, ale po kliknutí na odkaz English Me se mi aplikace pouze otevře (když ji mám již spuštěnou, otevře se ještě jednou v novém okně), okruh se však neimportuje.

Moc se omlovám, už jsem na to příšla. Nebyla jsem totiž v HFE příhlášená :-( Vše samozřejmě funguje perfektně jako celá aplikace English Me!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.