Help for English

Food idioms

Komentáře k článku: Food idioms (1)

 

Pane Romane, moc děkuju za opět bezva článek. Idiomy jsou super a baví mně. I když jich moc neumím :-) Budu moc ráda za další.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 7 lety

Pane Romane, moc děkuju za opět bezva článek. Idiomy jsou super a baví mně. I když jich moc neumím :-) Budu moc ráda za další.

Děkuji. Mám jich ještě hromadu, ale znáte to… den má jen 24 hodin :-) Krásné svátky :-)

Pekné a praktické idiómy, pretože sa dajú zakomponovať do bežnej komunikácie, len keby ich si človek vedel v správnu chvíľu vytiahnuť z rukáva. :-| Ale nič to, dajú sa aspoň zužitkovať do písomného prejavu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 7 lety

Pekné a praktické idiómy, pretože sa dajú zakomponovať do bežnej komunikácie, len keby ich si človek vedel v správnu chvíľu vytiahnuť z rukáva. :-| Ale nič to, dajú sa aspoň zužitkovať do písomného prejavu.

Zkuste to postupně. Ono to jinak nejde. Nejlepší je si vybrat jeden, max.dva, co i v češtině používáte, a co nejdřív a nejvíc je použít (pokud tedy máte možnost). A pak nabalovat další.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 7 lety

Zkuste to postupně. Ono to jinak nejde. Nejlepší je si vybrat jeden, max.dva, co i v češtině používáte, a co nejdřív a nejvíc je použít (pokud tedy máte možnost). A pak nabalovat další.

V slovenčine sa používa výraz “malina”, niečo je “malina” (veľmi ľahké urobiť), takže v angličitne poviem “It´s a piece of cake to spade all the garden”.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.