Help for English

Slovník

 

Máme návštěvu, se kterou mluvíme anglicky. Takže slovník používám víc než je bych chtěl. V testovací verzi nemohu slovník najít. Chtěl bych se slovíčka, která přes den hledám, později zopakovat a doučit.

Dobrý den,

na slovníku přímo v English Me pracujeme. Můžete ale využívat slovníček zde na Help for English. Pokud budete přihlášený (pod stejným jménem jako v English Me), můžete si nalezená slovíčka přidávat do košíku. Ten je propojený s English Me, takže naučená slovíčka se můžete učit tam.

Také si v English Me můžete založit nový okruh slovíček. Vkládání slovíček do okruhu totiž funguje stejně jako slovník, takže nalezená slovíčka můžete takto přímo přidávat do okruhu, který se potom můžete naučit.

Řeší toto alespoň částečně Váš problém?

Děkuji V Help for English jsem najel na slovník, zadal slovíčko „hnusný“. Vidím 4 výsledky, ale nikde nevidím možnost přidat do košíku (vlevo nahoře vidím, že jsem přihlášen).
Varianta přidávání do okruhu vypadá použitelně, tedy pokud si člověk natrénuje složité najetí do přidávání. Možná by pro „slovník“ stačilo jen předělat ten začátek a posílat slovíčka do košíku. Líbí se mi, že vidím že slovíčko již mám v jiném okruhu, to bych ve slovníku ponechal.

Máte pravdu, přímé přidání do košíku tu nemáme. Je potřeba na slovo dvakrát kliknout a potom teprve přidat. To není ideální obzvláště u mobilních přístrojů… zkusíme to nějak vyřešit, aby se slovíčka dala přidávat přímo.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.