Help for English

Procvicovani slovíček

 

Dobrý den, procvičuji si slovíčka na mobilu , který mě tvrdosijne u každého slovíčka nabízí počáteční velké písmeno , což výukový program bere jako chybu . To znamen ale i když je mam dobre napsané nemohu se protlačit přes prvních par slovíček . Neslo by velké počáteční písmeno uznat jako správnou odpověď ? Neustále prelkikavaz klávesnici je totiž otrava a zdržuje to , zvlášť když na slovíčka mate par vzácných minut . Dekuji Helena Suchel , Californie . P.s . Nemate představu , jak mi tady pomáháte !! Kudy chodim tudy vás chválím :)

Dobrý den,

děkujeme za zprávu. Zvážíme, zda toto v programu neupravit. Rozlišování velkých a malých písmen jsme ale zavedli právě kvůli slovům, která se v angličtině píší s velkým na začátku a v češtině s malým, jako např. I, názvy dní a měsíců atd. Rozumím ale tomu, že na mobilu toto může být problém.

Děkuji převelice !! HS

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.