Help for English

S čím začít?

 

Dobrý den, ráda bych se naučila anglicky. Umím nějaké slovíčka – z filmů a seriálů – ale gramatiku jsem se nikdy neučila. Neznám ani ty základy. Jak tedy začít? Čím? Budu ráda za každé připomínky. :-)

Začněte naším Kurzem pro začátečníky – Angličtina pro začátečníky – Mapa kurzu. Až si ho projdete, můžete pokračovat úrovní Elementary. Máme tu gramatiku, slovní zásobu, výslovnost, čtení, poslech… :)

Dále vřele doporučuji zjednodušenou četbu s poslechem – Zjednodušená četba (opět začít od úplně nejjednodušší úrovně, tj. A0). Na tom se člověk naučí mnoho velmi rychle a v podstatě bezpracně.
(Jak se dělí úrovně pokročilosti najdete zde: Úrovně znalosti angličtiny.)

A vůbec celá naše sekce Tipy a triky pro Vás bude užitečná – Jak na angličtinu (https://www.helpforenglish.cz/…a-anglictinu) a Pro začátečníky (https://www.helpforenglish.cz/…-zacatecniky).

Kdykoli se na cokoli ptejte – jsme tu pro Vás. :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.